Covid-19 krīzes skartos uzņēmējus un NVO var atbrīvot no valstij un pašvaldībai piederošo telpu nomas maksas

Uzņēmēji un citas organizācijas, kuru saimnieciskā darbība cietusi valdības noteikto drošības pasākumu Covid-19 izplatības ierobežošanas dēļ, var lūgt atbrīvojumu no nomas maksas vai tās samazinājumu, ja telpas tiek nomātas valsts vai p..

Lasīt vairāk
Līdz 27. maijam vēlētāji var mainīt vēlēšanu apgabalu uz pašvaldību, kurā pieder īpašums
10:43, 07.Aprīlis, 2021 , Novada ziņas , Dažādi

Jau šobrīd un līdz 27. maijam vēlētāji, kuri šā gada 5. jūnija pašvaldību vēlēšanās vēlas balsot vēlēšanu apgabalā, kurā viņiem pieder nekustamais īpašums, var mainīt vēlēšanu apgabalu un reģistrēties ..

Darba vakance pirmsskolas izglītības skolotājam Biržu pamatskolā
08:51, 07.Aprīlis, 2021 , Novada ziņas , Izglītība

Darba vakance pirmsskolas izglītības skolotājam Biržu pamatskolā

Biržu pamatskola (Podvāzes iela 1, Salas pagasts, Salas novads, LV-5230) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (2 un 3 gadīgo bērnu grupā) uz noteiktu laiku, 1 likme. CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz skolas e-pastu: birzipsk@inbox.lv&n..

Drošības pasākumi no 7. aprīļa
19:27, 06.Aprīlis, 2021 , Dažādi , Veselība

Drošības pasākumi no 7. aprīļa

Valsts kanceleja sadarbībā ar nozaru ministrijām ir sagatavojusi vizuālu apkopojumu par drošības pasākumiem Covid-19 ierobežošanai, kas ir spēkā no rītdienas, 7. aprīļa. Lai arī tā ir pēdējā ārkārtējās situācijas diena, lielākā daļa pas..

No 6. aprīļa gaidāmas izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos
10:03, 05.Aprīlis, 2021 , Jaunumi , Izglītība

No 6. aprīļa gaidāmas izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos

Ņemot vērā, ka Krustpils novadā vairākās izglītības iestādēs tiks atceltas mācības klātienē, no 2021. gada 6. aprīļa gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr. 6894 Jēkabpils–Sēlpils, Nr. 6896 Jēkabpils–Sala, Nr. 6944 Jēkabpils&ndash..

Salas bibliotēka aprīlī nestrādās četras darbdienas
09:25, 02.Aprīlis, 2021 , Kultūra

Salas bibliotēka aprīlī nestrādās četras darbdienas

Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Salas bibliotēka būs slēgta š.g. 7., 9., 14. un 16. aprīlī.