Salas novada pašvaldība aicina darbā jaunatnes lietu speciālistu uz noteiktu laiku
15:28, 10.Jūlijs, 2020 , Novada ziņas , Jaunatne

Salas novada pašvaldība (reģ.Nr.90000045372) aicina darbā jaunatnes lietu speciālistu uz noteiktu laiku (1 amata likme)   Galvenie darba pienākumi: apzināt novada jauniešu problēmas, vajadzības un intereses, nodrošināt infor..

25. jūlijā norisināsies

25. jūlijā norisināsies "Ģimenes veselības diena Salas novadā". PAPILDINĀTS!

Norises vieta: brīvā dabā, - aiz Salas kultūras nama. Norises datums: 25. jūlijs Laiks: reģistrēšanās dalībai no plkst. 9.30; sacensību atklāšana plkst. 10.00. Aktivitātes:  Kopīga iesildīšanās ar Vinniju Pūku..

Aicinām sievietēm veikt valsts apmaksātās krūts vēža profilaktiskās pārbaudes
09:12, 10.Jūlijs, 2020 , Veselība

Aicinām sievietēm veikt valsts apmaksātās krūts vēža profilaktiskās pārbaudes