Jēkabpils pilsētas svētkos varēs “satikt” e-pakalpojumus un pārbaudīt erudīciju
09:34, 04.Jūlijs, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Jēkabpils pilsētas svētkos varēs “satikt” e-pakalpojumus un pārbaudīt erudīciju

Sestdien, 6.jūlijā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) komunikācijas un mācību aktivitāšu programma “Mana Latvija! Dari digitāli!” viesosies Jēkabpils pilsētas svētkos. Kopā ar citiem svētku dalībniekie..

Lasīt vairāk
Piesaki savu vai cita īpašumu Salas novada pašvaldības konkursam
15:17, 02.Jūlijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Piesaki savu vai cita īpašumu Salas novada pašvaldības konkursam "Sakopta vide Salas novadā

“Mazs bij` tēva novadiņ(i)s, bet diženi turējās…” Sakoptas sētas, novākti lauki, košas puķu dobes, gaumīgi izvēlēti un izvietoti ziedu trauki un smaidīgi, pozitīvi noskaņoti un laipni saimnieki – tas viss kopā dod milz..

Deju kopai
15:04, 02.Jūlijs, 2019 , Kultūra

Deju kopai "Omes un kungs" - 5

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Sestdien, 13. jūlijā plkst. 18.00 brīvdabas estrādē "Zvejnieklīcis" deju kopas "Omes un kungs" 5 gadu jubilejas koncerts "Daudz baltu dieniņu...". Lietu..

Daugavas svētki 2019 Salas novada Sēlpils pagasta Zvejnieklīcī
12:21, 02.Jūlijs, 2019 , Sports , Kultūra , Projekti

Daugavas svētki 2019 Salas novada Sēlpils pagasta Zvejnieklīcī

Lai skatītu attēlu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Attēlā: "Daugava pie Sēlpils", autors Ārijs Skride, 1961, audekls, eļļa. SPORTA SACENSĪBU NOLIKUMS Salas novads Mērķis un uzdevumi: Popularizēt sporta aktivitātes kā veselīgu dzīv..

Gravānos pieklīdis suns
11:59, 02.Jūlijs, 2019 , Dažādi

Gravānos pieklīdis suns

Svētdien, 30. jūnijā Salas pagasta Gravānos pieklīdis suņuks, ap kaklu aprauta ķēde. Patlaban suņuks nogādāts uz dzīvnieku patversmi Jēkabpilī, Zvaigžņu ielā 1a un gaida savus saimniekus. Tās darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai -  8:00 -..

Lasīt vairāk
Dokumentu apliecināšana ar apostille iesniegšanai ārvalstīs – tagad pie zvērinātiem notāriem visā Latvijā
11:24, 02.Jūlijs, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Kopš 2019. gada 1. jūlija Latvijā izdotu publisku dokumentu legalizāciju ar apostille veic zvērināti notāri visā Latvijā. Līdz ar to cilvēkiem, kuriem rodas nepieciešamība iesniegt Latvijā izdotu dokumentu iestādē kādā ārvalstī, na..