No 7. februāra noteiktas papildu biodrošības prasības mājputnu novietnēs, lai mazinātu putnu gripas pārnešanas iespēju uz mājputnu novietnēm
08:28, 06.Februāris, 2020 , Jaunumi , Lauksaimniekiem

Lai infografiku skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! 4. februārī valdība apstiprināja Zemkopības ministrijas ierosinājumu no š.g. 7. februāra Latvijā ieviest papildu bioloģiskās drošības prasības mājputnu turēšanā, ..

Izstādē-gadatirgū
09:52, 05.Februāris, 2020 , Jaunumi , Tūrisms

Izstādē-gadatirgū "Balttour 2020" piedalās arī Salas novads

2. februārī Ķīpsalā noslēdzās 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kas pulcēja 850 dažādu pasaules valstu tūrisma uzņēmumus. Atklāt tūrisma iespējas Latvijā un pasaulē, iegādāties ceļojumu un uzzināt jaunumus iera..

LLKC piedāvā mācības par bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražošanu

LLKC aicina pieteikties 7 dienu mācībām par bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražošanu (nokārtojot eksāmenu, varēs iegūt bioloģiskās lauksaimniecības izglītību, 180 stundas). Mācības Jēkabpils konsultāciju biroja telpās  notiks: 25..

Zemgales Plānošanas reģions ainavu plānošanā ticis vistālāk

Attēlā: Zaļā infrastruktūra - Svētes paliene Zemgales Attīstības padome (ZAP) nupat kā apstiprinājusi Zemgales Reģionālā ainavas un zaļās infrastruktūras plāna 2020.-2027. gadam gala redakciju. Plānu, kura projekts vairākkārt apspriests ar ieinteresē..

Salas bibliotēkā atklāta fotokluba
09:32, 04.Februāris, 2020 , Kultūra

Salas bibliotēkā atklāta fotokluba "Fototelpa" izstāde par Sēliju

Salas bibliotēkā līdz 21. februārim ir skatāma fotoizstāde no Rīgas fotogrāfijas izglītības centra “Fototelpa”. 31. janvārī notika izstādes atklāšana, ar Lindas un Mārtiņa (fototelpas vadītājs, skolotājs RMMT, profesionāls fotogrāf..

Parakstīta vienošanās par ERAF projekta īstenošanu
11:15, 30.Janvāris, 2020 , Novada ziņas , Veselība , Projekti

Parakstīta vienošanās par ERAF projekta īstenošanu

Salas novada pašvaldība 2020. gada 14. janvārī parakstījusi vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 9.3.1.1./19/I/001 “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstituciona..