Izlaidums Salas novada pirmsskolas izglītības iestādē
12:17, 02.Jūnijs, 2020 , Izglītība

Izlaidums pirmsskolas izglītības iestādē "Ābelīte"

29. maijā klāt beidzot bija lielie gaidīšanas svētki Salas novada pirmsskolas izglītības iestādē „Ābelīte”. Šogad ābelē nogatavojušies 26 ābolīši – 14 smaidošas meitenes un 12 drosmī..

Romas katoļu draudžu kapusvētki 2020. gadā

Kapusvētki Romas katoļu draudzēs 2020. gadā   Jēkabpils un Zasas Romas katoļu draudžu kapsētās 13. jūnijā Leimaņu pagasta kapos plkst. 1500 14. jūnijā Auzānu kapos plkst. 1500 14. jūnijā Dzelznavas kapos plkst. 1600 28. jūnijā Ābeļu kapos plkst...

Bērnu drošībai vasarā: 5 jautājumi, kas jāpārrunā ar bērniem
08:51, 01.Jūnijs, 2020 , Veselība , Jaunatne

Bērnu drošībai vasarā: 5 jautājumi, kas jāpārrunā ar bērniem

Lai vasara būtu piedzīvojumiem bagāta un tiktu aizvadīta bez liekām rūpēm un raizēm, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina vecākus pārrunāt ar bērniem piecus jautājumus par drošību. 1. Kā uzvesties, atpūšoties ..

Lasīt vairāk
Bedru remontam uz melnā seguma autoceļiem visvairāk izmanto šķembu un bitumena emulsijas tehnoloģiju
08:35, 01.Jūnijs, 2020 , Jaunumi , Dažādi

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” uz asfaltētajiem valsts autoceļiem veic bedru masveida remontu, izmantojot trīs veidu tehnoloģijas. Atbilstošu tehnoloģiju nosaka pēc autoceļa tehniskā stāvokļa. Remontdarbi tiek veikti ceļu lieto..

Lasīt vairāk
Vietējo pašvaldību palātas prezidents atkārtoti aicina atlikt administratīvi teritoriālās reformas virzību
15:28, 29.Maijs, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas

Izvērtējot situāciju Latvijā, Eiropas Padomes (EP) Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa Vietējo pašvaldību palātas prezidents Gzavjē Kadorē (Xavier Cadoret) atkārtoti aicina apturēt administratīvi teritoriālo reformu un ve..

Lasīt vairāk
Zemgalē tūrisma nozares atlabšana ir sākusies

Lai apmainītos ar pandēmijas laika jaunāko informāciju un iezīmētu darba pašreizējās aktualitātes, Zemgales Plānošanas reģiona mudināti tūrisma jomas speciālisti no Aizkraukles, Auces, Bauskas, Jaunjelgavas, Jelgavas, Pļaviņu, Ru..