Ir iznācis informatīvā izdevuma
11:57, 10.Janvāris, 2019 , Novada ziņas

Ir iznācis informatīvā izdevuma "Salas Novada Vēstis" šī gada pirmais numurs

Salas novada pašvaldības informatīvā izdevuma "Salas Novada Vēstis" 2019. gada janvāra numurs elktroniski lasāms mājaslapas sadaļā Publikācijas. Drukātā versija būs atrodama Salas novada pašvaldībā un Sēlpils pagasta pārv..

Latvijas Zemnieku savienība ir pret mehānisku pašvaldību skaita samazināšanu
11:31, 10.Janvāris, 2019 , Dažādi

Latvijas Zemnieku savienība ir pret mehānisku pašvaldību skaita samazināšanu

Trešdien, 9. janvārī, notika Latvijas Zemnieku savienības (LZS) valdes sēde, kurā tika skatīts jautājums par administratīvi teritoriālo reformu, kura, veidojot Krišjāņa Kariņa valdību, ir izvirzīta kā viena no prioritātēm. Par at..

Lasīt vairāk
Jauniešiem iespēja iesaistīties projektā „PROTI un DARI!” un izmantot tā sniegtās iespējas!
08:55, 10.Janvāris, 2019 , Projekti , Jaunatne

Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), bet šobrīd nemācies, nestrādā algotu darbu, neapgūsti arodu pie amata meistara un neesi reģistrējies Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, piesakies atbalstam Eiropas So..

Lasīt vairāk
Sāk darboties pilnveidotā valsts un komersantu Padziļinātās sadarbības programma