Lauksaimnieki vienotā platībmaksājuma avansu sāks saņemt no 16. oktobra
10:06, 08.Septembris, 2020 , Lauksaimniekiem

Lauksaimnieki vienotā platībmaksājuma avansu sāks saņemt no 16. oktobra

Eiropas Komisija ir pieņēmusi lēmumu atļaut ES dalībvalstīm, tostarp arī Latvijai, izmaksāt lielāku vienotā platības maksājuma (VPM) un bioloģiskās lauksaimniecības maksājuma avansu. VPM avanss būs par 20% lielāks nekā citus gadus un tiks izmaksāts 7..

Lasīt vairāk
Rīgas izbraukuma optika piedāvā redzes pārbaudi
08:43, 08.Septembris, 2020 , Veselība

Rīgas izbraukuma optika piedāvā redzes pārbaudi 9. septembrī Sēlpils kultūras namā

RĪGAS IZBRAUKUMA OPTIKA Speciāls piedāvājums BEZMAKSAS REDZES PĀRBAUDE Redzi pārbaudam ar rokas NIDEK ARK-30 Autorefraktometru/Keratomtru. Klientu briļļu lēcu stiprumu nosaka ar GL-7000B auto lensmetru. ACU SPIEDIENA MĒRĪŠANA TIKAI 5 euro (gla..

Nākamā pieteikšanās mācībām pieaugušajiem sāksies 22. septembrī
14:14, 07.Septembris, 2020 , Mūžizglītība

Nākamā pieteikšanās mācībām pieaugušajiem sāksies 22. septembrī

Šī gada 22. septembrī sāksies pieteikšanās mācībām ES fondu pieaugušo izglītības projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" piektajā kārtā, kurā strādājošie iedzīvotāji varēs izvēlēties mā..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība piedalās divu dienu seminārā Nacionālā Veselīgo pašvaldību tīkla koordinatoriem un atbildīgajām amatpersonām “Vesela Latvija”
12:06, 07.Septembris, 2020 , Novada ziņas , Veselība , Projekti

Salas novada pašvaldība piedalās seminārā Nacionālā Veselīgo pašvaldību tīkla koordinatoriem un atbildīgajām amatpersonām “Vesela Latvija”

Veselības ministrija 27. un 28. augustā Rīgā organizēja divu dienu bezmaksas semināru “Vesela Latvija”, kura mērķis bija stiprināt Nacionālā veselīgo pašvaldību tīkla dalības pašvaldību lomu un kompetenci veselības veicinā&s..