Salas novada pašvaldībai apstiprināti divi LEADER  projekti
13:56, 04.Novembris, 2019 , Jaunumi , Projekti

Salas novada pašvaldībai apstiprināti divi LEADER projekti

Lai infografiku skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās!   Lauku atbalsta dienesta Viduslatvijas reģionālā lauksaimniecības pārvalde apstiprinājusi divus Salas novada pašvaldības projektus, kas iesniegti  Eiropas Savienības..

Medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējas ārstu protesta akcijas laikā
13:33, 04.Novembris, 2019 , Dažādi , Veselība

Medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējas ārstu protesta akcijas laikā

Pirms gaidāmās ārstu protesta akcijas š.g. 7. novembrī, kuras ietvaros atsevišķās ārstniecības iestādēs varētu netikt nodrošināti plānveida veselības aprūpes pakalpojumi, piemēram, ārstu-speciālistu, ģimenes ārstu konsultācijas, ..

Lasīt vairāk
Iespēja pieteikties apmācībām “Radošums kā jauniešu superspēja”
12:53, 04.Novembris, 2019 , Izglītība , Jaunatne

Iespēja pieteikties apmācībām “Radošums kā jauniešu superspēja”

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Aicinām Salas novada jauniešus, vecumā no 15 gadiem, pieteikties neformālās izglītības apmācībām “Radošums kā jauniešu superspēja”, kas notiks 30. no..

Zemkopības ministrijas konkursā

Zemkopības ministrijas konkursā "Sējējs 2019" laureātos SIA "Dona"

Piektdien, 1. novembrī, Latvijas Lauksaimniecības universitātē Jelgavā zemkopības ministrs Kaspars Gerhards, Valsts prezidents Egils Levits un Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece sveica Zemkopības ministrijas konkursa “Sējējs 2019&rdqu..

Lasīt vairāk
Salas novada dome Latvijas Republikas Proklamēšanas 101. gadadienā piešķīrusi apbalvojumus
11:17, 01.Novembris, 2019 , Novada ziņas , Kultūra

Novembris ir ļoti svarīgs un patriotisks mēnesis Latvijai – 11. novembrī tiek svinēta Lāčplēša diena, kas atgādina par 1919. gada 11. novembri, kad tika izcīnīta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku. Savukārt 18. novembr..

Lasīt vairāk
Salas novada dome atbalsta labdarības akciju
09:49, 01.Novembris, 2019 , Novada ziņas , Veselība

Salas novada dome atbalsta labdarības akciju "Dzīvo vesels"

Salas novada dome 2019. gada 31. oktobra sēdē  izskatījusi Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Krapa vēstuli  ar aicinājumu finansiāli atbalstīt labdarības akciju “Dzīvo vesels”. Akcija Jēkabpilī notiks jau cet..