Salas novads pārstāvēts seminārā “Remigrācijas nozīme Zemgalē”
13:11, 19.Oktobris, 2020 , Novada ziņas , Dažādi

Salas novads pārstāvēts seminārā “Remigrācijas nozīme Zemgalē”

Norisinājies Zemgales Plānošanas reģiona īstenotais seminārs “Remigrācijas nozīme Zemgalē”, kura mērķis bija veicināt sadarbību ar valsts un pašvaldību iestādēm, informējot diasporu un remigrantus par aktualitātēm. Semināru ..

Lasīt vairāk
Pēc skolēnu brīvlaika, arī Salas novada skolās 7.-12. klašu skolēni vienu nedēļu mācīsies attālināti
13:49, 15.Oktobris, 2020 , Izglītība

No 2020. gada 26. oktobra līdz 30.oktobrim izglītības iestādēs pamatizglītības un vidējās izglītības programmu apguve 7.–12. klasē notiks attālināti – to paredz 2020. gada 13. oktobrī, valdībā pieņemtie grozījumi noteikumos par ..

Turpmāk portāla Latvija.lv lietotājiem palīdzēs virtuālais asistents Ēriks
11:43, 15.Oktobris, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Turpmāk portāla Latvija.lv lietotājiem palīdzēs virtuālais asistents Ēriks

No 14. oktobra Valsts pārvaldes pakalpojumu portāla Latvija.lv apmeklētājiem palīgā nāk virtuālais asistents Ēriks. Ar virtuālā asistenta palīdzību portāla apmeklētājiem būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes par dažādiem e-pakalpojumiem un ..

Lasīt vairāk
No 19. līdz 23. oktobrim norisināsies NVA akcija “Karjeras dienas darba meklētājiem”
08:37, 15.Oktobris, 2020 , Dažādi , Uzņēmējdarbība

Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! No 19. līdz 23. oktobrim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) visā Latvijā rīko akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem”, lai veicinātu darba devēju un darba meklētāju satik&..

Veģetārieši un vegāni aicināti piedalīties vēl nebijušā pētījumā Latvijā
08:24, 15.Oktobris, 2020 , Dažādi , Veselība

Veģetārieši un vegāni aicināti piedalīties vēl nebijušā pētījumā Latvijā

Valsts zinātniskā institūta “BIOR” vadošie pētnieki aicina piedalīties pētījumā Latvijā „Zarnu mikrobioma daudzveidība ar veselību un dzīvesveidu saistītu uztura režīmu ietekmē”, kura ietvaros tiks pētīti iedzīvotāju uz..

Līdz 12. novembrim aicina balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību
13:40, 14.Oktobris, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas

Līdz 12. novembrim aicina balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību

Sācies iedzīvotāju balsojums Sabiedrības integrācijas fonda rīkotajā konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”, lai noteiktu un apbalvotu tās Latvijas pašvaldības, kas šogad sniegušas lielāko atbalstu ģimenēm ar ..