Salas novads aicina uz aktīvu atpūtu
23:13, 16.Novembris, 2017 , Sports , Projekti

Salas novads aicina uz aktīvu atpūtu

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/048  "Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salas novadā " Salas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus  patīkami izkustēties svētku brīvdienā 20...

Sabiedrības veselības veicināšanas projekta īstenošana turpinās
23:01, 07.Novembris, 2017 , Veselība , Projekti

Sabiedrības veselības veicināšanas projekta īstenošana turpinās

Kopš jūlija mēneša Salas novada pašvaldība uzsākusi realizēt Eiropas Sociālā fonda projektu „Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salas novadā”. Līdz šim notikusi r..

Uzsākts projekts par karjeras atbalstu izglītības iestādēs
22:45, 03.Novembris, 2017 , Izglītība , Projekti

Uzsākts projekts par karjeras atbalstu izglītības iestādēs

Jēkabpils novada pašvaldība 2017.gada 18.septembrī noslēdza sadarbības līgumu ar Valsts izglītības attīstības aģentūru par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbals..

Mācību centrs
14:34, 30.Oktobris, 2017 , Mūžizglītība , Izglītība , Projekti

Mācību centrs "Buts" piedāvā neformālās izglītības programmas

NĀC MĀCĪTIES mācību centrā "BUTS" Jēkabpilī Neformālās izglītības programmas:  IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA  MĀCĪBU ILGUMS (h)  LĪDZMAKSĀJUMS*(EUR)  KOPĒJĀ MĀCĪBU MAKSA (EUR)  Apdares darbi  80 36.00 360.00   ..

Līdz 6. novembrim vēl var pieteikties ES fondu mācībām pieaugušajiem
14:13, 30.Oktobris, 2017 , Mūžizglītība , Izglītība , Projekti

Līdz 6. novembrim vēl var pieteikties ES fondu mācībām pieaugušajiem

Vēl tikai līdz 6. novembrim var pieteikties mācībām pieaugušajiem projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Strādājoši vai pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem var izvēlēties apgūt ..

Lasīt vairāk
Jēkabpils TITC piedāvā neformālās izglītības programmas pieaugušajiem ES projekta ietvaros
14:02, 16.Oktobris, 2017 , Mūžizglītība , Izglītība , Projekti

NĀC MĀCĪTIES! 5.oktobrī sākās pirmā pieteikšanās kārta mācībām vērienīgā Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektā, kurā strādājošie iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem varēs paaugstināt savu profesionālo kompetenci, palielināt konkurētspēju un ..