Salas novada „Gada uzņēmējs Zemgalē 2018”
14:05, 04.Decembris, 2018 , Novada ziņas

Salas novada „Gada uzņēmējs Zemgalē 2018”

Jau trešo reizi Zemgales Plānošanas reģions sadarbībā ar reģiona 22 pašvaldībām novembra pēdējā piektdienā Rundāles pilī organizēja aktīvo, radošo un godprātīgo uzņēmēju godināšanu.  No Salas novada konkursam t..

Iniciatīva “Latvijas skolas soma” ienāk Salas novada pašvaldības skolās
09:46, 06.Novembris, 2018 , Izglītība , Projekti

Iniciatīva “Latvijas skolas soma” ienāk Salas novada pašvaldības skolās

Salas novada pašvaldība 5. novembrī noslēgusi līgumu ar Latvijas Republikas Kultūras ministriju par valsts budžeta finansējuma piešķiršanu programmas “Latvijas skolas soma” īstenošanai. Kultūras ministrija prog..

Lasīt vairāk
Svin Salas vidusskolas pamatakmens iemūrēšanas gadadienu un atzīmē Zinātnes dienu
21:11, 26.Oktobris, 2018 , Izglītība

Katru brīdi kaut kur kādā prātā piedzimst kāda ideja. Zemē tiek iemesta sēkliņa, kas drīzumā izaug par, piemēram, koku. Pirms 45 gadiem 18.10.1973. tika iemūrēts pirmais pamatakmens Salas vidusskolas jaunās ēkas..

Lasīt vairāk
Brīvības forums “No Brīvības līdz Brīvībai”
15:19, 26.Oktobris, 2018 , Dažādi , Kultūra

Brīvības forums “No Brīvības līdz Brīvībai”

Krustpils kultūras namā 3. novembrī no plkst. 12.00 norisināsies Brīvības forums “No Brīvības līdz Brīvībai”. Personības un viņu iedvesmas stāsti par to, kā viņi izmantojuši brīvību. Kā Tu esi izmantojis savu brīvību? Brīvības foru..

Salas novada kultūras darbinieki devās pieredzes apmaiņā uz Rēzeknes novadu
14:52, 26.Oktobris, 2018 , Kultūra

Salas novada kultūras darbinieki devās pieredzes apmaiņā uz Rēzeknes novadu

Skaistā, rudenīgā 23. oktobra  rītā Jēkabpils apriņķa kultūras darbinieki devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Rēzeknes novadu. Diena  piepildīta ar daudzveidīgiem notikumiem, jo Latvijā ir skaistas vietas, čakli cilvēki, sakopti ciemi un ..

Aicina uz apmācībām par inovatīviem meliorācijas risinājumiem
09:19, 26.Oktobris, 2018 , Lauksaimniekiem

Aicina uz apmācībām par inovatīviem meliorācijas risinājumiem

Tuvojoties Zemgales Plānošanas reģiona īstenotā projekta “Nutrinflow” noslēgumam, norisināsies trīs semināri par inovatīviem risinājumiem meliorācijā, infiltrācijas sistēmu izbūvē un renovācijā Zemgalē. Lai rosinātu dialogu ..