Atzīmējot Pasaules talku, “Zaļā josta” aicina doties dabā un atbrīvot vidi no bezatbildīgi izmestiem izsmēķiem
12:23, 15.Septembris, 2020 , Dažādi

Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Šo sestdien visa pasaule tiek aicināta apvienot spēkus, piedaloties Pasaules talkā. Talkas nedēļas nogalē “Zaļā josta” izsludina vides sakopšanas fotokonkursu &ld..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība saņem pateicību par atbalstu Zemessardzes mācībām
12:08, 15.Septembris, 2020 , Novada ziņas , Dažādi

Salas novada pašvaldība saņem pateicību par atbalstu Zemessardzes mācībām "Zobens 2020"

Nedēļas nogalē aktīva darbība norisinājās Zemessardzes 56. kaujas nodrošinājuma bataljona atbildības teritorijā, kur zemessargi un karavīri mācību “Zobens 2020” ietvaros, sadarbībā ar Valsts robežsardzi un sadarbības partneriem no ..

Aicinām uz diskusiju Biržos par Eiropas Savienības  sniegtajām iespējām laukos
15:21, 09.Septembris, 2020 , Dažādi , Lauksaimniekiem

Aicinām uz diskusiju Biržos par Eiropas Savienības sniegtajām iespējām laukos

Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” aicina Sēlijas iedzīvotājus uz diskusiju par Eiropas Savienības (ES) sniegtajām iespējām un iniciatīvām, kas veicinājušas lauku reģionu, pašvaldību un vietējo kopienu attīstību. Diskus..

Lasīt vairāk
LLKC Jēkabpils konsultāciju birojs organizē mācības lauku jauniešiem

Lai palīdzētu lauku jauniešiem apgūt uzņēmējdarbības prasmes un īstenot savas biznesa ieceres, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) piedāvā iespēju piedalīties bezmaksas mācībās kā arī konkursā jaunajiem uzņēmējiem “La..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība skaidro pieteikuma iesniegšanas iemeslus Satversmes tiesā
19:36, 08.Septembris, 2020 , Novada ziņas

Salas novada pašvaldība ir viena no pašvaldībām, kura vērsusies Satversmes tiesā, lai apstrīdētu Administratīvi teritoriālās reformas lemto, ka novads tiek pievienots jaunveidojamam Jēkabpils novadam. Satversmes tiesa pieteikumu pi..

Lasīt vairāk
Prasība tiesā, civillietā pret Salas novada pašvaldību, noraidīta pilnīgi
15:27, 08.Septembris, 2020 , Novada ziņas

Prasība tiesā civillietā pret Salas novada pašvaldību noraidīta pilnīgi

Š.g. 4. septembrī Salas novada pašvaldība no Zemgales rajona tiesas saņēma spriedumu civillietā par zaudējumu piedziņu saistībā ar veselībai nodarīto kaitējumu bijušajam bāreņu nama “Līkumi” (no 2016. gada Ģimenes atb..