Zināmi konkursa
12:21, 11.Novembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas

Zināmi konkursa "Sakopta vide Salas novadā" nominanti

Attēlā: Lauku sēta "Rieksti" Sēlpils pagastā. Sakoptas sētas, novākti lauki, košas puķu dobes, gaumīgi izvēlēti un izvietoti ziedu trauki un smaidīgi, pozitīvi noskaņoti un laipni saimnieki – tas viss kopā dod milzīgu spēku str..

Iznācis novembra informatīvais izdevums
11:15, 11.Novembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas

Iznācis novembra informatīvais izdevums "Salas Novada Vēstis"

Salas novada pašvaldības informatīvā izdevuma  "Salas Novada Vēstis" elektroniskā versija:  https://www.salasnovads.lv/uploads/files/pielikumi/sadalas/informativais-izdevums-salas-novada-vestis-/snv-121-2019.pdf  Infor..

Sveicam Lāčplēša dienā un Latvijas Republikas proklamēšanas svētkos
09:30, 11.Novembris, 2019 , Kultūra

Sveicam Lāčplēša dienā un Latvijas Republikas proklamēšanas svētkos

Lai attēlu skatītu pilnā apjomā, uzklikšīnie uz tā! Patriotisma mēneša pasākumi, kurā varam lepoties ar savas valsts vēsturi, novērtēt tagadni un strādāt pie izcilākas nākotnes Salas novadā BIRŽU TAUTAS NAMS 11. novembrī plkst. 16.45 &q..

Jauniešu izglītošana par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem
11:52, 06.Novembris, 2019 , Izglītība , Veselība , Projekti , Jaunatne

Jauniešu izglītošana par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/048 ,,Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salas novadā” ietvaros, 11. un 25. novembrī Salas vidusskolā un Biržu pamatskolā notiks izglītības nodarbīb..

Iesniegtie projekti  Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmā
11:22, 06.Novembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Projekti , Tūrisms

Iesniegtie projekti Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmā

Salas novada  pašvaldība, ar diviem partneriem no Latvijas un diviem no Lietuvas, iesniegusi Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmas 2014.– 2020. gadam (Programma) trešajā  konkursa kārtā projektu "Starpta..

Salas novada pašvaldība atbalsta mediķus un aicina pievienoties streikam
16:07, 05.Novembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Veselība

Salas novada pašvaldība, esot nemierā ar administratīvi teritoriālās reformas gaitu un atbalstot mediķus, - aicina pievienoties streikam

Veselības aprūpes nozares darbinieki turpina uzstāt uz nepieciešamību algu palielināšanai piešķirt visu iepriekš solīto finansējumu un ceturtdien gaidāmo protestu neatcels, pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Kri&sc..