Deju studija Excellence interesentiem piedāvā vasaras nodarbības ārā
08:06, 02.Jūnijs, 2021 , Kultūra

Deju studija Excellence interesentiem piedāvā vasaras nodarbības ārā

Deju studija Excellence uzņem jaunus dalībniekus bez priekšzināšanām vasaras treniņiem ārā: sporta dejās, latino meitenēm un dāmām, kā arī pāru dejās. Nodarbības vada horeogrāfe Ina Vāvere; tālrunis uzziņām +371 29526116.

Lasīt vairāk
Sākas pieteikšanās mācībām strādājošiem pieaugušajiem digitālo prasmju izglītības programmās
12:59, 01.Jūnijs, 2021 , Mūžizglītība , Projekti

31. maijā, atklāta jaunā pieteikšanās kārta Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīst..