Noris vēlētāju rosinātu divu likumprojektu parakstīšana iesniegšanai Saeimā

Vienlaikus ar Eiroparlamenta vēlēšanām CVK pārraudzībā notiek Satversmē paredzēta likumdošanas procedūra – vēlētāju rosinātu divu likumprojektu parakstīšana iesniegšanai Saeimā: vienīgo mājokli  neaplikt a..

Lasīt vairāk
Vairākas NVA filiāles līdz 27.maijam pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles Balvos, Daugavpilī, Dobelē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Krāslavā, Kuldīgā, Liepājā, Ludzā, Madonā, Ogrē, Preiļos, Rēzeknē, Rīgā, Saldū, Talsos un Ventspilī turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajad..

Seminārs LEADER projektu potenciālajiem iesniedzējiem

„Kā sagatavot projektu pieteikumus  LEADER  programmas  2019.gada projektu konkursam” PROGRAMMA Norises laiks: 2019.gada 15.maijs Norises vieta: Salas novads, Birži, Biržu Tautas nams. Plkst. 10.30  Iera&s..

Lasīt vairāk
Sākas skolēnu elektroniskā reģistrācija dalībai NVA vasaras nodarbinātības pasākumā
09:41, 14.Maijs, 2019 , Dažādi , Jaunatne

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) mājaslapā sākas skolēnu elektroniskā reģistrācija dalībai NVA īstenotajā skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā. Skolēnu reģistrācija tiek uzsākta pakāpeniski - katram valsts reģionam ir noteikts savs reģistrāci..

Lasīt vairāk
Skolēni var pieteikties brīvprātīgajam darbam vasarā

Salas novada pašvaldības dome, pamatojoties uz nolikumu “Par skolēnu brīvprātīgā darba organizēšanu vasaras brīvlaikā Salas novada pašvaldībā”, paredz, ka skolēnu brīvprātīgais darbs pašvaldībā tiek organizēts ..

Lasīt vairāk
Eiropas Parlamenta vēlēšanas 2019. gada 25. maijā!
13:08, 13.Maijs, 2019 , Dažādi

Eiropas Parlamenta vēlēšanas 2019. gada 25. maijā!

Lai skatītu infografiku pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Vēlēšanu iecirkņi Salas novadā Iecirkņa numurs Iecirkņa nosaukums Iecirkņa adrese 511. Salas kultūras nams Skolas iela 2, Sala, Salas pagasta, Salas novads 512. Biržu tautas na..