No 12. janvāra darbu atsāk Salas novada  bibliotēkas
19:44, 08.Janvāris, 2021 , Jaunumi , Novada ziņas , Kultūra

No 12. janvāra darbu atsāk Salas novada  bibliotēkas

Lai infografiku skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Attēlā infografika ar uzskaitītiem ierobežojumiem, apmeklējot bibliotēku   No 12. janvāra darbu atsāk Salas novada  bibliotēkas, grāmatu izsniegšanai iepriekšēj..

Lasīt vairāk
Atcerieties par drošību, apsildot mājokļus!
15:37, 08.Janvāris, 2021 , Dažādi , Vīgants

Atcerieties par drošību, apsildot mājokļus!

Attēlā Jotul krāsnī cilvēks liek malku.   Iestājoties vēsākam laikam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņem arvien vairāk izsaukumus uz ugunsgrēkiem, kas saistīti ar apkuri. Ugunsgrēku iespējamie izcelšanās iemesl..

Iedzīvotāju atsauksmju apkopojums par Salas novadu balsojumā - konkursā
14:37, 08.Janvāris, 2021 , Novada ziņas

Iedzīvotāju atsauksmju apkopojums par Salas novadu balsojumā - konkursā "Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020"