Biedrība Orientēšanās sporta klubs “Sēlijas mežs” organizē orientēšanās sporta pasāku
12:25, 02.Oktobris, 2018 , Sports

UZMANĪBU! Biedrība Orientēšanās sporta klubs “Sēlijas mežs” 2018.gada 16.septembrī no plkst. 9:00 organizē orientēšanās sporta pasākumus projekta „Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilaks..

Lasīt vairāk
Salas vidusskolā ēdināšanas pakalpojumu sniedz SIA
12:13, 02.Oktobris, 2018 , Novada ziņas

Salas vidusskolā jauns ēdināšanas pakalpojuma sniedzējs

Š.g. jūlijā Salas novada pašvaldība organizēja iepirkumu "Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Salas vidusskolas audzēkņiem un darbiniekiem". Konkursa kārtībā no diviem pretendentiem tika izvēlēta sabiedrība ar ierob..

Ceļu remonti Salas novadā
11:46, 02.Oktobris, 2018 , Novada ziņas , Projekti , Vīgants

Ceļu pārbūve Salas un Sēlpils pagastos

Vienlaicīgi īstenojot divus Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) projektus, Salas novadā tiek veikta pašvaldības ceļu Mežmaļi - Dekšņi  un Kaijas - Pūķupīte  infrastruktūras pārbūve. Minētie ceļi ir i..

Vasaras skola ES fondu jautājumos
11:40, 02.Oktobris, 2018 , Novada ziņas

Vasaras skola ES fondu jautājumos

Lai apgūtu jaunas iemaņas un pilnveidotu zināšanas Eiropas Savienības (ES) fondu plānošanas un īstenošanas jautājumos, no 22.augusta līdz 24.augustam projektu vadītāja Ligita Kadžule piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās at..

Lasīt vairāk
Pirmsskolas vecuma bērniem un skolēniem īpaši braukšanas maksas atvieglojumi sabiedriskajā transportā
11:28, 02.Oktobris, 2018 , Dažādi

Ņemot vērā, ka bērni un jaunieši atkal ir uzsākuši izglītības iestāžu apmeklējumus, vēlamies atgādināt, ka pirmsskolas vecuma bērniem ir iespēja bez maksas izmantot reģionālās nozīmes sabiedrisko transportu. Savukārt no šā gada 1..

Salas novadā notika IX Sēlijas kongress
10:56, 02.Oktobris, 2018 , Novada ziņas

21. septembrī notiks IX Sēlijas kongress Salas novadā

1. septembrī Salas novada Salas kultūras namā notiks IX Sēlijas kongress. Tā galvenā tēma ir “Nacionālā attīstības plāna devums Sēlijas novada attīstībai”. Kongresa rīkotāji ir septiņi Sēlijas novadu apvienības biedri: Aknīstes, Ilūkstes,..