Aicinām uz Ģimenes veselības dienu Biržos

Pasākumu vadīs SIA “Sole”, Jēkabpils bērnu attīstības un atpūtas centrs “PALLA”. Šī būs iespēja bez maksas pavadīt aktīvu dienu kopā ar ģimeni, vienlaikus stiprinot un uzlabojot ģimenes locekļu garīgo un fizisko veselīb..

Lasīt vairāk
Atvērtās Pārvaldības partnerība Latvijā (APPL) piedāvā likumprojektu “Likums par 2020. gada 10.jūnija likuma “Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu” atcelšanu”
22:36, 06.Augusts, 2020 , Dažādi

2020.gada 10. jūnijā, Saeima attālināti balsojot pieņēma izmaiņas valsts dzīves pamatos – “Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu” (Sauktu arī par pašvaldību reformas likumu). Likums ietekmēs pilsoņu maciņus, īpa..

Izsaki savu viedokli: Ilgtermiņa redzējums par lauku apvidiem
14:01, 06.Augusts, 2020 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

Izsaki savu viedokli: Ilgtermiņa redzējums par lauku apvidiem

Eiropas Savienība uzsākusi debates par lauku apvidu nākotni un to lomu mūsu sabiedrībā. Aicinām aktīvi piedalīties dokumenta izstrādē, sniedzot savu viedokli. Šajā iniciatīvā tiks izklāstīts redzējums par lauku apvidu nākotni līdz 2040.&n..

Lasīt vairāk
Iespēja pārbaudīt redzi un pasūtīt brilles papildus vēl varēs 28. augustā, Salas ciemā un 18. augustā, Biržu ciemā
17:17, 05.Augusts, 2020 , Veselība

Iespēja pārbaudīt redzi un pasūtīt brilles papildus varēs arī 28. augustā, Salas ciemā un 18. augustā Biržu ciemā

18. augustā Biržu ciemā (Biržu Tautas namā) un papildus vēl 28. augustā Salas ciemā (Salas kultūras namā) redzes aprūpes speciālisti piedāvā mobilo redzes pārbaudi un iespēju pasūtīt brilles uz vietas - dzīves vietā.  SIA Mobile Optic piedāvajum..

Biržos Gitas Muižnieces dziesmu koncerts
16:28, 05.Augusts, 2020 , Kultūra

Biržos 30. augustā Gitas Muižnieces dziesmu koncerts "Zelta dziesmas"

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju š.g. martā, tika atcelts Gitas Muižnieces jubilejas koncerts. Tomēr plānotais koncerts NOTIKS 30. augustā plkst. 17.00...