Aicina daugaviešus uz kopīgām konferencēm par Daugavas upes attīstību
00:59, 28.Septembris, 2018 , Dažādi , Projekti , Tūrisms

Aicina daugaviešus uz kopīgām konferencēm par Daugavas upes attīstību

Sadarbības projekta “DaugavAbasMalas” ietvaros biedrība “Zied zeme” sadarbībā ar vietējās rīcības grupām oktobrī uzsāk konferenču ciklu ap Daugavu esošajās pašvaldībās ar mērķi uzlabot Latvijas lielākās upes base..

Tradīciju burtnīcā “Zaļumballes” iekļautas sēlpilietes Ievas Elksnes atmiņas
00:42, 28.Septembris, 2018 , Kultūra

Tradīciju burtnīcā “Zaļumballes” iekļautas sēlpilietes Ievas Elksnes atmiņas

Ap Latvijas simtgades zaļumballes laiku augustā, ir iznākusi Tradīciju burtnīca “Zaļumballes”. Tas ir divdesmitais Tradīciju burtnīcu sērijas darbs, ko veidojusi un izdevusi Starpnozaru mākslas grupa SERDE. Gatavojot materiālu par zaļumba..

Rekonstruēts Strūves ģeodēziskā loka punkts
00:15, 28.Septembris, 2018 , Novada ziņas , Tūrisms

Rekonstruēts Strūves ģeodēziskā loka punkts

Pasākumā piedalījās Latvijas Republikas aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes vadītājs Juris Dambis un Zemgales reģionālās nodaļas vadītāja Elvīra Mantrova, Ģeotelpiskās informācijas aģentūras direktors, pul..

VID atbalsts nodokļu nomaksas jomā lauksaimniekiem
00:07, 28.Septembris, 2018 , Lauksaimniekiem

VID atbalsts nodokļu nomaksas jomā lauksaimniekiem

Ņemot vērā, ka ilgstošā sausuma izraisītās sekas lauksaimniecībā atzītas par valsts mēroga dabas katastrofu, Valsts ieņēmumu dienests (VID) varēs sadalīt termiņos vai atlikt uz laiku nodokļu maksājumus lauksaimniekiem, kurus Zemkopības ministr..

Biržu pamatskolā darbu uzsācis mazpulks
23:53, 27.Septembris, 2018 , Izglītība

Biržu pamatskolā darbu uzsācis mazpulks

Biržu pamatskolā divpadsmit vietējie lauku bērni  uzsākuši aktīvu darbību Biržu mazpulkā. Mazpulka dibināšanas dienā, 19.septembrī, jauno  mazpulku sveikt bija ieradusies Salas novada Attīstības  nodaļas  projektu va..

Aizritējis IX Sēlijas kongress Salas novadā
23:19, 24.Septembris, 2018 , Novada ziņas , Dažādi

Aizritējis IX Sēlijas kongress Salas novadā

Jebkuram notikumam ir kāds sākuma impulss, kas to ierosina un spēj radīt vilkmi, lai to īstenotu. 1999. gada 20. un 22. maijā  Aknīstē, Sunākstē un Viesītē notika Sēļu I kongress jeb Pirmais Sēlijas kongress. Piedalījās Lietuvas ZA pētnieki un k..