Kārtējā Salas novada domes sēde
14:09, 23.Septembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas

Kārtējā Salas novada domes sēde

SALAS NOVADA DOMES SĒDE  2019.GADA 26.SEPTEMBRĪ plkst. 14.00 Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Izpilddirektora ziņojums par paveikto septembra mēnesī - 2. Par Salas novada pašvaldības izglītības iestāžu izdevumu un viena..

Lasīt vairāk
6. Jēkabpils atklātais čempionāts orientēšanās sportā un Salas novada velo orientēšanās čempionāts
10:00, 23.Septembris, 2019 , Sports , Nevalstiskās organizācijas

Lai skatītu afišu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! 2019. gada 12. oktobrī 6. Jēkabpils atklātajam čempionātam orientēšanās sportā Vidējā distancē Laiks un vieta: Čempionāts notiek 2019. gada 12. oktobrī plkst. 12.00 Salas nova..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība saņēmusi no Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas atbildi par administratīvi teritoriālo reformu
15:08, 19.Septembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Salas novada pašvaldība saņēmusi atbildi no Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas par administratīvi teritoriālo reformu

Latvijas Republikas Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas (komisija) priekšsēdētājs Kaspars Ģirģerns, pamatojoties uz Salas novada pašvaldības domes priekšsēdētājas Irēnas Sproģes mutisku informācijas pieprasījumu, &sc..

Nekustamā īpašuma Salas pagasta Biržos izsole
17:01, 18.Septembris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Nekustamā īpašuma Salas pagasta Biržos izsole

Paziņojums par nekustamā īpašuma izsoli Zvērināts tiesu izpildītājs Rigmonta Grīga paziņo, ka tiek rīkota privātpersonai piederošā nekustamā īpašuma - Biržu iela 2-5, Birži, Salas pagasts, Salas novads, ar ar kadastra numuru 5686..

Latvijas pašvaldību savienība sasaukusi Domes ārkārtas sēdi
14:47, 18.Septembris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi , Jaunatne

Latvijas pašvaldību savienība sasaukusi Domes ārkārtas sēdi

16. septembrī notika LPS Domes ārkārtas sēde, kurā tika apspriesta administratīvi teritoriālās reformas (ATR) gaita. Visos ar reformu saistītajos jautājumos pašvaldību vadītājiem (pavisam Domes sēdē bija pārstāvētas 96 pašvaldības) izde..

Lasīt vairāk
Salas novada skolās turpinās projekts “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”

Salas novada skolas turpina īstenot Eiropas Savienības struktūrfondu projektu “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” – PuMPuRS ( 8.3.4. 0/16/I/001) arī šajā mācību gadā. Pr..