Krustpils pilī paraksta līgumu par sadarbību Latvijas- Lietuvas pārrobežu programmas projekta “STRUVE” īstenošanā
11:31, 07.Augusts, 2020 , Novada ziņas , Projekti , Tūrisms

31. jūlijā, Salas novada pašvaldības pārstāvji devās uz Krustpils pili, lai piedalītos projekta LLI-477 “Starptautiskā tūristu maršruta “Strūves ģeodēziskais loks” atklāšanas sanāksmē. Tās gaitā Salas novada dom..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība īsteno projektu LP Sēlija pašvaldībām un  piedalās Viesītes zaļajā tirdziņā
11:18, 07.Augusts, 2020 , Projekti , Tūrisms

Salas novada pašvaldība īsteno projektu LP Sēlija pašvaldībām un piedalās Viesītes zaļajā tirdziņā

Salas novada pašvaldība īstenojusi Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam 19.2. pasākuma “Darbības īstenošana saskaņā ar sabie..

Aicinām uz Ģimenes veselības dienu Biržos

Pasākumu vadīs SIA “Sole”, Jēkabpils bērnu attīstības un atpūtas centrs “PALLA”. Šī būs iespēja bez maksas pavadīt aktīvu dienu kopā ar ģimeni, vienlaikus stiprinot un uzlabojot ģimenes locekļu garīgo un fizisko veselīb..

Lasīt vairāk
Atvērtās Pārvaldības partnerība Latvijā (APPL) piedāvā likumprojektu “Likums par 2020. gada 10.jūnija likuma “Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu” atcelšanu”
22:36, 06.Augusts, 2020 , Dažādi

2020.gada 10. jūnijā, Saeima attālināti balsojot pieņēma izmaiņas valsts dzīves pamatos – “Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu” (Sauktu arī par pašvaldību reformas likumu). Likums ietekmēs pilsoņu maciņus, īpa..

Izsaki savu viedokli: Ilgtermiņa redzējums par lauku apvidiem
14:01, 06.Augusts, 2020 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

Izsaki savu viedokli: Ilgtermiņa redzējums par lauku apvidiem

Eiropas Savienība uzsākusi debates par lauku apvidu nākotni un to lomu mūsu sabiedrībā. Aicinām aktīvi piedalīties dokumenta izstrādē, sniedzot savu viedokli. Šajā iniciatīvā tiks izklāstīts redzējums par lauku apvidu nākotni līdz 2040.&n..