Satversmes tiesai būs jāvērtē ATR atbilstība pamatlikumam
09:43, 08.Augusts, 2020 , Novada ziņas

Satversmes tiesai būs jāvērtē ATR atbilstība pamatlikumam

Salas novads ir viena no pašvaldībām, kas jau vērsusies Satversmes tiesā, apstrīdot administratīvi teritoriālo reformu (ATR). Salas novads nav vienīgais, kas taisnību meklē Satversmes tiesā, kas tagad ir pēdējā cerība, ka iedzīvotāju viedoklis..

Biržu apkaimē drīzumā Zemessardzes 56. Kājnieku bataljona apmācības
12:42, 07.Augusts, 2020 , Novada ziņas , Dažādi

Biržu apkaimē drīzumā Zemessardzes 56. Kājnieku bataljona apmācības

Saskaņā ar Zemessardzes 56. Kājnieku bataljona 2020. gada apmācību plānu, Salas novadā pie dzelzceļa tilta pāri Ziemeļsusējas upei, Biržu apkārtnē, no 22. līdz 23. augustam un no 12. līdz 13. septembrim bataljona zemessargiem plānots veikt apmācību, ..

Jaunieti, ir klāt tava diena!
12:14, 07.Augusts, 2020 , Jaunatne

Jaunieti, ir klāt tava diena!

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķini uz tās! Esi 13-25 gadus vecs jaunietis? Vēlies aktīvi pavadīt augusta piektdienu? Vēlies sadraudzēties ar Sēlijas novadu apvienības (Jēkabpils, Aknīstes, Ilūkstes, Salas, Neretas, Jaunjel..

Festivāls “Dziesminieku dienas Sēlijā” klātienē un tiešsaistē
11:56, 07.Augusts, 2020 , Kultūra

Festivāls “Dziesminieku dienas Sēlijā” klātienē un tiešsaistē