Salas novads veiksmīgi startējis konkursā  “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās”
16:19, 14.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Salas novads veiksmīgi startējis konkursā “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās”

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Zemgales Plānošanas reģions pateicas: Jēkabpils pilsētas pašvaldībai; Aizkraukles novada pašvaldībai; Salas novada pašvaldībai; Rundāles novada paš..

Piesakies dalībai koncertā
15:12, 11.Oktobris, 2019 , Dažādi , Kultūra

Piesakies dalībai koncertā "Ar ģitāru par dzīvi"

*Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! 19. oktobrī plkst. 19.00 Jēkabpils novada Leimaņu Tautas namā jau 8. reizi notiks koncerts ģitārspēles entuziastiem "Ar ģitāru par dzīvi". Uz Tautas nama skatuves ir aicin..

Sākas diskusiju cikls par saliedētu sabiedrību
12:09, 11.Oktobris, 2019 , Dažādi , Nevalstiskās organizācijas

Sākas diskusiju cikls par saliedētu sabiedrību

*Lai skatītu infografiku pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Lai izstrādātu saliedētas un pilsoniski aktīvas sabiedrības pamatnostādnes septiņiem gadiem (2021-2027), Kultūras ministrija sadarbībā ar reģionu nevalstisko organizāciju atbalsta ce..

Pirmo reizi Latvijā aicina ģimenes izstrādāt viedierīču lietošanas noteikumus
11:57, 11.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Veselība , Jaunatne

Pirmo reizi Latvijā aicina ģimenes izstrādāt viedierīču lietošanas noteikumus

Lai veicinātu vecāku un bērnu savstarpējo komunikāciju par digitālajām aktivitātēm, Samsung skola nākotnei projekta “Skolēna Digitālais IQ” ietvaros izsludināts konkurss “Ģimenes digitālās veselības vienošanās”. Ģimenes..

Iedzīvotāji var balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību
12:20, 10.Oktobris, 2019 , Dažādi

Iedzīvotāji var balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību

Turpinot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) iniciatīvu “Ģimenei draudzīga pašvaldība”, jau trešo gadu Latvijā tiek organizēts konkurss, kura mērķi..