1990. gada 21. aprīlis - diena, kas atvēra vārtus neatkarībai
08:50, 21.Aprīlis, 2021 , Dažādi , Kultūra

1990. gada 21. aprīlis - diena, kas atvēra vārtus neatkarībai

Foto: Vislatvijas tautas deputātu sapulce Daugavas stadionā. Fotogrāfs Elmārs Ošis. LNVM krājums. © Latvijas Nacionālais vēstures muzejs Pirms 31 gada – 1990. gada 21. aprīlī – Daugavas stadionā, Rīgā notika Vislatvi..

Trūcīgajām un maznodrošinātajām personām ir iespēja saņemt atbalsta pakas
19:10, 20.Aprīlis, 2021 , Novada ziņas

Trūcīgajām un maznodrošinātajām personām ir iespēja saņemt atbalsta pakas

Nabadzība un sociālā atstumtība vēljoprojām daudzās Eiropas Savienības valstīs ir liels izaicinājums, kam īpaši pakļautas viena vecāka un daudzbērnu ģimenes, pensionāri, cilvēki ar invaliditāti un bezpajumtnieki. Lai mazinātu sociālo nevienlīd..

Piedalies Lielajā Talkā talkojot vai ziedojot
18:58, 20.Aprīlis, 2021 , Jaunumi , Dažādi

Piedalies Lielajā Talkā talkojot vai ziedojot

Lielā Talka un Salas novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus aktīvi līdzdarboties jau tradicionālajā pavasara talkā un Vislatvijas vides sakopšanā, kas norisināsies šā gada 24. aprīlī.Salas novada opašv..

Lasīt vairāk
Par pašvaldību tiesībām izmantot tai apstiprināto ģerboni pēc administratīvi teritoriālās reformas
18:26, 20.Aprīlis, 2021

Valsts Heraldikas komisija informē, ka “Sakarā ar gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām un VARAM izstrādāto dokumentu “Metodika 2021. gada apvienoto pašvaldību darbības uzsākšanai” (sadaļa 5.2. Pašvaldīb..

Lasīt vairāk
Norisināsies tematiskās darba grupas jaunveidojamā Jēkabpils novada  attīstības plānošanas dokumentu izstrādei
10:25, 20.Aprīlis, 2021 , Jaunumi , Dažādi

Norisināsies tematiskās darba grupas jaunveidojamā Jēkabpils novada attīstības plānošanas dokumentu izstrādei

Jēkabpils novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021. – 2035. gadam un  Jēkabpils novada attīstības programmas 2021. – 2027. gadam izstrādes ietvarā Semināru – diskusiju cikls Veidojam novadu kopā! Nākotnes risinājumi 2021..

Lasīt vairāk
Aicinām iesniegt jaunatnes iniciatīvas projektus mācību motivācijas palielināšanai
20:11, 17.Aprīlis, 2021 , Projekti , Jaunatne

Salas novada dome aicina biedrības/nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni, no 2021. gada 17. aprīļa iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus mācību priekšlaicīgas pārtraukšanas mazināšanai. Projekta PuMPuRS* ietvaros..