Salas vidusskolas skolēnu mobilitātes 3. starptautiskā sanāksme Kauhajoki, Kauhajoen lukio, Somijā
10:29, 17.Janvāris, 2019 , Izglītība , Projekti

No 2019. gada 20. - 25. janvārim Kauhajoki vidusskolā (Somijā) notiks Erasmus+ programmas 2. pamatdarbības starpskolu stratēģiskās partnerības projekta “Boost Learning through Innovative Positive Practice” skolēnu mobilitātes 3. starptaut..

Salas novadā notika Sēlijas novadu apvienības sēde
21:15, 16.Janvāris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Salas novadā notika Sēlijas novadu apvienības sēde

15. janvārī Salas novada Salas kultūras namā notika kārtējā Sēlijas novadu apvienības sēde. Darba kārtībā izskatīti pieci jautājumi: Par gatavošanos Sēlijas novadu apvienības Tautas mākslas svētkiem "Sēlija Rotā". Šogad svētki..

Lasīt vairāk
NVA aicina darba devējus līdz šī gada 29.janvārim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai
16:47, 16.Janvāris, 2019 , Mūžizglītība , Uzņēmējdarbība

SF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr. 7.1.1.0/15/I/001 Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbn..

Lasīt vairāk
Salas novadā tiks īstenots Solidaritātes projekts “Jaunieši VAR”
09:44, 16.Janvāris, 2019 , Projekti , Jaunatne

Salas novadā tiks īstenots Solidaritātes projekts “Jaunieši VAR”

Salas novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Eiropas Savienības programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” īste..

Lasīt vairāk
„Jaunie Vanagi” naktī no 16. uz 17. februāri rīko piedzīvojumu orientēšanās sacensības „Mamutu Medības” 2019
09:30, 16.Janvāris, 2019 , Sports , Kultūra

Biedrība „Bērnu un jauniešu organizācija „Jaunie Vanagi”” jau 17. gadu aicina drosminiekus piedalīties vienā no trim organizācijas rīkotām komandu piedzīvojumu sacensībām. Šogad „Mamutu medības” noris..

Lasīt vairāk
Kā sokas ar sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšanu?
09:05, 16.Janvāris, 2019 , Veselība , Projekti

Kā sokas ar sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšanu?

Lai cilvēki ar invaliditāti nenonāktu ilgstošās aprūpes institūcijās, ir svarīgi, lai viņiem un viņu ģimenes locekļiem būtu pieejama palīdzība un atbalsts tuvu dzīvesvietai savā pašvaldībā. Sabiedrībā balstīti pakalpojumi cilvēki..