Salas novada pašvaldība  ar pagājušā gada budžeta līdzekļu ietaupījumu varēs realizēt ES un investīciju projektus 2021. gadā
13:15, 14.Janvāris, 2021 , Novada ziņas

Salas novada pašvaldība ar pagājušā gada budžeta līdzekļu ietaupījumu varēs realizēt ES un investīciju projektus 2021. gadā

Attēlā eiro kupīras un monētas uz galda, virs tām stāv kalkulators. Priekšplānā augšupejoša bulta - līkne.   Salas novada ārkārtas domes sēdē pieņēma grozījumus  Salas novada 2020. gada budžetā. Piedāvājam aplūkot tā ak..

Izglītības portāls Uzdevumi.lv izsaka atzinību Salas vidusskolai
13:24, 13.Janvāris, 2021 , Izglītība

Izglītības portāls Uzdevumi.lv izsaka atzinību Salas vidusskolai

Attēlā Atzinības raksts Salas vidusskolai par aktīvu izglītības portāla Uzdevumi.lv iespēju izmantošanu un mācību procesa modernizēšanu   Par aktīvu izglītības portāla Uzdevumi.lv iespēju izmantošanu un mācību procesa modern..

Lasīt vairāk
Salas vidusskola iepriekšējā gada nogalē dāvinājumā saņēma 6000 sejas aizsargmasku
08:55, 13.Janvāris, 2021 , Izglītība , Veselība

Attēlā Salas vidusskolas direktore Sanita Madalēne pie dāvātajām Baltic Masks pakām   Pagājušā gada decembra sākumā uzņēmums respiratori.lv izsludināja Ziemassvētku akciju, ar vēlmi dāvināt 6 000 Baltic Masks 3 slāņu sejas aizsargmas..

Administratīvi teritoriālo reformu sāks vētīt Satversmes tiesā
13:24, 12.Janvāris, 2021 , Jaunumi , Novada ziņas

Administratīvi teritoriālo reformu sāks vētīt Satversmes tiesā

Attēlā Satversmes tiesas ēka, priekšplānā Latvijas Republikas un Eiropas Savienības masta karogi   Satversmes tiesa 13. janvārī sāks izskatīt lietu Nr. 2020-37-0106 “Par Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma pielikuma ..

Salas novada domes ārkārtas sēde
15:44, 11.Janvāris, 2021 , Jaunumi , Novada ziņas

Salas novada domes ārkārtas sēde

Attēlā Salas novada domes ēka, priekšplānā mastos plīvo Latvijas Republikas, Eiropas Savienības un Salas novada karogi   SALAS NOVADA DOMES ĀRKĀRTAS SĒDE 2021. gada 12. janvārī plkst. 08.30   Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēm..

Zemgalē top reģiona jauna Attīstības programma
13:01, 11.Janvāris, 2021 , Jaunumi , Novada ziņas

Zemgalē top reģiona jauna Attīstības programma

Zemgales Attīstības padome (ZAP) attālinātā sēdē pirmajā redakcijā apstiprinājusi un publiskajai apspriešanai nodevusi Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Attīstības programmas 2021.- 2027. gadam projektu. Minētā dokumenta izstrāde aizsāk..