Turpmāk šī tīmekļvietne netiks uzturēta, bet darbosies arhīva režīmā
19:06, 09.Jūlijs, 2021 , Novada ziņas

Turpmāk šī tīmekļvietne netiks uzturēta, bet darbosies arhīva režīmā

Saskaņā ar Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu, no 2021. gada 1. jūlija Jēkabpils pilsēta, Jēkabpils novads, Krustpils novads, Salas novads, Aknīstes novads un Viesītes novads tiek apvienoti vienā administratīvajā vienībā JĒKABPILS NO..

Lasīt vairāk
Kur saņemt Covid-19 sertifikātu par vakcinēšanos iedzīvotajiem, kas nelieto internetu?
10:40, 06.Jūlijs, 2021 , Veselība

Iedzīvotāji, kuri nelieto internetu vai nevar pieslēgties tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv ar internetbanku vai citu piekļuves līdzekli, savus digitālos Covid-19 sertifikātus var saņemt: Valsts un pašvaldību vienotajā klientu a..

Lasīt vairāk
Aicinām ģimenes uz vasarīgu un sportisku aktivitāti “Slapjie pludmales starti”