Salas novada pašvaldība pilnībā atsākusi kases darbu

09:35, 05.Maijs, 2020 , Novada ziņas
Salas novada pašvaldība pilnībā atsākusi kases darbu

No šodienas, 5. maija Salas novada pašvaldība atsākusi kases darbu arī nepastarpināti, norēķinoties pašvaldības kasē.

Salas novada pašvaldības kase atvērta ierastajā darba laikā, no plkst. 8.00 līdz 17.00; pusdienu pārtraukums no plkst. 12.00 līdz 13.00

Pakalpojums tiks sniegts ar ierobežojumiem, ievērojot vairākus piesardzības pasākumus COVID-19 pandēmijas ierobežošanai:

1. Maksājuma veicējam jāienāk domes ēkas vējtverī (starp abām ārdurvīm);
  2. Noteikti jānodezinficē rokas, pirms izsaukt kasieri (dezinfekcijas līdzeklis atrodams uz galda);
  3. Uz galda labās malas jāpiespiež izsaukuma poga, tās signāls nonāk pašvaldības kasē;
  4. Mirkli jāuzgaida, līdz atnāk kasiere;
  5. Tiek veikts maksājums;
  6. Pakalpojumam noslēdzoties, neaizmirstiet vēlreiz nodezinficēt rokas.

Lūgums būt saprotošiem, ievērojot noteiktos ierobežojumus un atcerēties par 2 metru distances ievērošanu vienam no otra.

Uzziņai, kases tālrunis: 62531660 ( noteiktos datumos, darba laikā)

Pēc iespējas, aicinām iedzīvotājus veikt nepieciešamos maksājumus, izmantojot attālinātās iespējas - internetbanku vai portālus www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv.

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Salas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Tālrunis: +371 29156210