Papildināts! Salas novada pašvaldība līdz 14. aprīlim daļēji pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē un pakalpojumus iedzīvotājiem sniedz attālināti

09:03, 16.Marts, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas
Papildināts! Salas novada pašvaldība līdz 14. aprīlim daļēji pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē un pakalpojumus iedzīvotājiem sniedz attālināti

 

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, līdz šā gada 14. aprīlim, ar mērķi ierobežot COVID-19 izplatību, Salas novada pašvaldība lēmusi klātienes pakalpojumus klientiem sniegt attālināti. Iedzīvotāji klātienē netiks apkalpoti nedz Salas novada pašvaldības ēkā, Susējas ielā 9, Sala, Salas pagasts, Salas novads, nedz arī  Sēlpils pagasta pārvaldē – Pētera Barisona ielā 6, Sēlija, Sēlpils pagasts, Salas novads.

Salas novada pašvaldība informē, ka iesniegumus iedzīvotāji var iesniegt, sūtot vēstulē pa pastu vai e-pastu, parakstot ar drošu elektronisko parakstu vai, izmantojot elektroniskos pakalpojumus Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv. Salas novada pašvaldība pakalpojumu saraksts pieejams https://www.salasnovads.lv/lv/pakalpojumi/  .

Savukārt, iesniegumus Salas novada pašvaldībai var iesniegt, sūtot vēstulē pa pastu uz pašvaldības mājas lapā norādītajām adresēm vai elektroniski, izmantojot Valsts pārvaldes pakalpojumu portāla www.latvija.lv  pieejamo pakalpojumu „Iesnieguma iesniegšana pašvaldībai”, vai, izmantojot Salas novada pašvaldības vietnes sadaļu "Pakalpojumi". Tomēr, - ja iesniegumu nepieciešams iesniegt steidzami, to var atstāt Salas novada pašvaldības ēkas vestibilā - īpaši tam sagatavotā dokumentu pastkastē; šai gadījumā lūdzam paši izvērtēt riskus un to radītās sekas.

Jautājumu gadījumos aicinām zvanīt pa Salas novada VPVKAC informatīvo tālruni 66954845.

Lietvede: tālr. 65237700; Dzimtsarakstu nodaļa: tālr. 29352736. Darba laiks.

Salas novada dzimtsarakstu nodaļa klātienē veic dzimšanas un miršanas fakta reģistrāciju. Par pārējiem pakalpojumiem lūgums sazināties pa tālruņiem: 65237702, 29352736 vai e-pastā: dzimtsaraksti@salas.lv

Nekustamā īpašuma nodokļa maksājumus var veikt :

  • portālos www.latvija.lv, www.epakalpojumi.lv
  • savā internetbankā. Pakalpojumam tiek piemērota kredītiestādes noteiktā komisijas maksa;
  • iespēju robežās lūgt citu personu, radinieku palīdzību maksājumu veikšanai internetbankās.

Salas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus sekot līdzi aktuālai informācijai par COVID-19 Slimību profilakses un kontroles centra , kā arī Salas novada pašvaldības vietnēs.

 

Informāciju sagatavoja:  Jolanta Grandāne
Salas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecibu un tūrisma lietu speciāliste
Tālrunis: +371 65237784; mob. tālrunis: +371 29156210
E-pasts: referente@salas.lv