Kārtējā Salas novada domes sēdepašvaldība
11:46, 28.Janvāris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

KĀRTĒJĀ SALAS NOVADA DOMES SĒDE

Salas NOVADA domeS SĒDE 2019.gada 31.JANVĀRĪ plkst. 14.00   Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Izpilddirektora ziņojums par paveikto janvāra mēnesī - 2. Par pašvaldības kustamās mantas atsavināšanu 1 3. Par saisto&..

Aizsardzības nozares vadība apbalvo Salas novadu kā Zemessardzes atbalstītāju
09:36, 21.Janvāris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Aizsardzības nozares vadība apbalvo Salas novada pašvaldību kā Zemessardzes atbalstītāju

17. janvārī Salas novada domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe bija aicināta piedalīties Aizsardzības ministrijas rīkotajā svinīgajā pasākumā, kas tika veltīts Zemessardzes atbalstītājiem un stiprinātājiem. Aicināto vidū bia Latvijas darba devēji ..

Salas novadā notika Sēlijas novadu apvienības sēde
21:15, 16.Janvāris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Salas novadā notika Sēlijas novadu apvienības sēde

15. janvārī Salas novada Salas kultūras namā notika kārtējā Sēlijas novadu apvienības sēde. Darba kārtībā izskatīti pieci jautājumi: Par gatavošanos Sēlijas novadu apvienības Tautas mākslas svētkiem "Sēlija Rotā". Šogad svētki..

Salas novada pašvaldība saņēmusi pateicību
15:40, 11.Janvāris, 2019 , Novada ziņas , Izglītība , Kultūra

Salas novada pašvaldība saņēmusi pateicību

Pateicoties Salas novada pašvaldībai, Salas vidusskolā tika īstenots projekts "Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss "Mana zeme skaistā"". Projekta pirmajā kārtā kopumā piedalījās 220 skolas no visiem Latvijas reģioniem, ti..

Ir iznācis informatīvā izdevuma
11:57, 10.Janvāris, 2019 , Novada ziņas

Ir iznācis informatīvā izdevuma "Salas Novada Vēstis" šī gada pirmais numurs

Salas novada pašvaldības informatīvā izdevuma "Salas Novada Vēstis" 2019. gada janvāra numurs elktroniski lasāms mājaslapas sadaļā Publikācijas. Drukātā versija būs atrodama Salas novada pašvaldībā un Sēlpils pagasta pārv..

Salas novada pašvaldības darba laiks pirmssvētku laikā
10:54, 21.Decembris, 2018 , Novada ziņas , Dažādi , Kultūra

Salas novada pašvaldības darba laiks pirmssvētku un svētku laikā

Salas novada pašvaldības darba laiks 21. decembrī no plkst. 8.00 līdz 14.00; pusdienu pārtaukums no plkst. 12.00 līdz 12.30 24., 25. un 26. decembrī - brīvdienas 27. decembrī no plkst. 8.00 līdz 17.00; pusdienu pārtraukums no plkst. 12.00 līdz..