Kārtējā Salas novada domes sēde
14:06, 27.Maijs, 2019 , Novada ziņas

KĀRTĒJĀ SALAS NOVADA DOMES SĒDE

SALAS NOVADA DOMES  SĒDE  2019.GADA 30.MAIJĀ plkst. 14.00 Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Izpilddirektora ziņojums par paveikto maija mēnesī - 2. Par atbalstu politiski represēto personu salidojumam 112 3. Par grozījumie..

E-asistents – neaizstājams palīgs e-pakalpojumu saņemšanā
15:06, 20.Maijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

E-asistents – neaizstājams palīgs e-pakalpojumu saņemšanā

Lai e-pakalpojumus portālā Latvija.lv varētu saņemt arī tie iedzīvotāji, kuri neizmanto eID karti ar elektronisko parakstu vai internetbanku, ir izstrādāts īpašs risinājums – e-asistents jeb pilnvarotais e-pakalpojums. Šī p..

Lasīt vairāk
Skolēni var pieteikties brīvprātīgajam darbam vasarā

Salas novada pašvaldības dome, pamatojoties uz nolikumu “Par skolēnu brīvprātīgā darba organizēšanu vasaras brīvlaikā Salas novada pašvaldībā”, paredz, ka skolēnu brīvprātīgais darbs pašvaldībā tiek organizēts ..

Iznācis informatīvā izdevuma
10:24, 10.Maijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Iznācis informatīvā izdevuma "Salas Novada Vēstis" maija numurs

Ir iznācis Salas novada informatīvais izdevums "Salas Novada Vēstis" Nr. 115, 10. maijs 2019. gads. Elektroniski izdevums skatāms Salas novada mājaslapas sadaļā Publicitāte. Skatīt ŠEIT. Drukātā veidā izdevums būs pieejams no piektdi..

Apstiprināti Salas novada attīstības plānošanas dokumenti
13:31, 06.Maijs, 2019 , Novada ziņas

Apstiprināti Salas novada attīstības plānošanas dokumenti

Informējam, ka Salas novada dome 25.04.2019. ir pieņēmusi lēmumu "Par Salas novada attīstības programmas 2019.-2025.gadam, Salas novada teritorijas plānojuma un vides pārskata apstiprināšanu un saistošo noteikumu "Teritorijas ..

Lasīt vairāk
Sēlijas novadu apvienība neatbalsta VARAM piedāvāto administratīvi teritoriālās reformas modeli
13:06, 06.Maijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

23. aprīlī Viesītē notika Sēlijas novadu apvienības biedru sapulce. Sēdi vadīja Sēlijas novada apvienības priekšsēdētājs, Neretas domes priekšsēdētājs Arvīds Kviesis. Piedalījās: Aknīstes novada domes priekšsēdētāja Vija Dzene, I..