Vai pašvaldība pati valda, vai sniedz pakalpojumus, vai pakalpo?
09:53, 10.Aprīlis, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Vai pašvaldība pati valda, vai sniedz pakalpojumus, vai pakalpo?

Autors: Zemeunvalsts.lv Kā turpat 30 gadu laikā ir mainījušies Saeimas un ministriju (vai sabiedrības?) izdomātie, sacerētie un rakstītie noteikumi pašvaldībām? Normatīvie akti ir mainīti un mainījušies, to skaits ir pieaudzis, d..

Neretā tikās Sēlijas novadu apvienības biedri
16:30, 12.Marts, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Neretā tikās Sēlijas novadu apvienības biedri