Salas novada bāriņtiesas darba organizācija COVID-19 pandēmijas laikā
14:03, 19.Marts, 2020 , Novada ziņas , Veselība

Salas novada bāriņtiesas darba organizācija COVID-19 pandēmijas laikā

Salas novada bāriņtiesa informē, ka šobrīd Bāriņtiesas apmeklētāju pieņemšana bez iepriekšēja pieraksta nenotiek, kā arī nenotiek apliecinājumu izdarīšana. Konsultācijas tiek sniegtas attālināti, sazinoties ar Salas novada..

Saeimas komisijas sēdē lemj par Sēlijas novada iespējamību Latvijas kartē
16:08, 13.Februāris, 2020 , Novada ziņas

Saeimas komisijas sēdē lemj par Sēlijas novada iespējamību Latvijas kartē

13. februārī uz tikšanos sanāca Sēlijas novadu apvienības novadu vadītāji, lai pārrunātu kopīgo nostāju, gatavojoties plānotajai Saeimas Administratīvi teritoriālās komisijas sēdei 14. februārī, kurā tika skatīta šo novadu..

Parakstīta vienošanās par ERAF projekta īstenošanu
11:15, 30.Janvāris, 2020 , Novada ziņas , Veselība , Projekti

Parakstīta vienošanās par ERAF projekta īstenošanu

Salas novada pašvaldība 2020. gada 14. janvārī parakstījusi vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 9.3.1.1./19/I/001 “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstituciona..

Salas novada pašvaldības darba laika izmaiņas svētku laikā
11:40, 20.Decembris, 2019 , Novada ziņas

Salas novada pašvaldības darba laika izmaiņas svētku laikā

Lai informatīvo attēlu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Informējam par Salas novada pašvaldības Administrācijas, Bāriņtiesas, Sociālā dienesta un iestāžu darba laika izmaiņām svētku laikā.

Kārtējā Salas novada domes sēde
11:18, 16.Decembris, 2019 , Novada ziņas

Kārtējā Salas novada domes sēde

2019. gada 19. decembrī plkst. 14.00 Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Izpilddirektora ziņojums par paveikto decembra mēnesī   2. Par J.Boķa atbrīvošanu no amata 291 3. Par deleģēšanas līguma slēgšanu ar SI..