Sēlijas novadu apvienība neatbalsta VARAM piedāvāto administratīvi teritoriālās reformas modeli
13:06, 06.Maijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

23. aprīlī Viesītē notika Sēlijas novadu apvienības biedru sapulce. Sēdi vadīja Sēlijas novada apvienības priekšsēdētājs, Neretas domes priekšsēdētājs Arvīds Kviesis. Piedalījās: Aknīstes novada domes priekšsēdētāja Vija Dzene, I..

Atpakaļ  pie komunistu rajoniem
15:23, 26.Aprīlis, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Atpakaļ pie komunistu rajoniem

Vides un reģionālās ministrijas piedāvātais jaunais administratīvi teritoriālais dalījums demonstrē pagātnes domāšanu, nespējot radīt neko labāku par padomju laiku centralizēto rajonu izpildkomiteju pārvaldes modeli. Šī sistēma pakāpeni..

Salas novada domes sēde
15:34, 23.Aprīlis, 2019 , Novada ziņas

Salas novada domes sēde

2019. gada 25. aprīlī plkst. 14.00 Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Izpilddirektora ziņojums par paveikto aprīļa mēnesī - 2. Par Salas novada izglītības iestāžu interešu izglītībai piešķirto mērķdotācijas sadali 82 3...

Lauku partnerības
08:15, 18.Aprīlis, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Lauku partnerības "Sēlija" padomes sēde Salā

17. aprīlī, Salas kultūras namā notika Lauku parnerības "Sēlija" kārtējā padomes sēde. Darba kārtībā padome sprieda par jaunās LEADER projektu konkursa kārtas izludināšas nosacījumiem, ietverot sludinājuma publicitāti, projektu vērtē..

Paziņojums par rūpnieciskās pašpatēriņa zvejas nomas tiesību slēgtu izsoli
16:52, 17.Aprīlis, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Paziņojums par rūpnieciskās pašpatēriņa zvejas nomas tiesību slēgtu izsoli

Salas novada pašvaldība paziņo, ka tiek rīkota rūpnieciskās pašpatēriņa zvejas nomas tiesību slēgta izsole Pļaviņu ūdenskrātuvē Sēlpils pagasta Salas novada administratīvajā teritorijā. Izsole notiks 2019.gada 23.aprīlī plkst. 10.00 Sal..