Ceram uz konstruktīvu dialogu
12:47, 13.Jūnijs, 2019 , Novada ziņas

Ceram uz konstruktīvu dialogu

Atsaucoties uz masu medijos publicēto informāciju, Salas novads ir neizpratnē par Tiesībsarga  biroja un Labklājības ministrijas komunikācijas veidu ar pašvaldību. Pašvaldībā pārbaudes veic dažādas kontrolējošās iestādes, ta..

Romas katoļu draudžu kapusvētki
09:20, 31.Maijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Romas katoļu draudžu kapusvētki

Kapusvētki 2019. gadā, Jēkabpils un Zasas Romas katoļu draudžu kapsētās 9. jūnijā Auzānu kapos plkst. 15.00 9. jūnijā Dzelznavas kapos plkst. 16.00 15. jūnijā Leimaņu pagasta kapos plkst. 15.00 30. jūlijā Ābeļu kapos plkst. 15.00 30. jūlijā Nagļu kap..

Lasīt vairāk
Salas novada mazpulcēni, skolu jaunieši un domes pārstāvji tikās projekta “Uzdrīksties iesaistīties!” ietvaros

Pirmdien, 27. maijā, Salā tikās Salas novada mazpulcēni, skolu jaunieši un domes pārstāvji projekta “Uzdrīksties iesaistīties!”  ietvaros. Šī projekta mērķis, - vērst jauniešu uzmanību uz savām tiesībām kā ..

Kārtējā Salas novada domes sēde
14:06, 27.Maijs, 2019 , Novada ziņas

KĀRTĒJĀ SALAS NOVADA DOMES SĒDE

SALAS NOVADA DOMES  SĒDE  2019.GADA 30.MAIJĀ plkst. 14.00 Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Izpilddirektora ziņojums par paveikto maija mēnesī - 2. Par atbalstu politiski represēto personu salidojumam 112 3. Par grozījumie..

E-asistents – neaizstājams palīgs e-pakalpojumu saņemšanā
15:06, 20.Maijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

E-asistents – neaizstājams palīgs e-pakalpojumu saņemšanā

Lai e-pakalpojumus portālā Latvija.lv varētu saņemt arī tie iedzīvotāji, kuri neizmanto eID karti ar elektronisko parakstu vai internetbanku, ir izstrādāts īpašs risinājums – e-asistents jeb pilnvarotais e-pakalpojums. Šī p..