Sēlijas novadu apvienības sapulce Ilūkstē
17:13, 25.Jūnijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi , Kultūra

Sēlijas novadu apvienības sapulce Ilūkstē

20. jūnijā, Ilūkstē norisinājās kārtējā Sēlijas novadu apvienības dalībnieku sapulce. Šajā reizē, kopīgi ar visiem septiņiem Sēlijas novadu priekšsēdētājiem, ierādās arī novadu sabiedrisko attiecību speciālisti, kultūras darbinieki, tūr..

Lasīt vairāk
Līksmus Līgo svētkus un saulainu Jāņu dienu!
15:09, 21.Jūnijs, 2019 , Novada ziņas

Līksmus Līgo svētkus un saulainu Jāņu dienu!

Visi meži guņiem pilni, visi meži atslēgām, Visam gribu cauri iet, vaļā vērti atslēdziņ. Visam varu cauri ieti ar Dieviņa palīdzīb!   Visa laba vēlējumi un lustīgu līgošanu!   Salas novada pašvaldības vārdā   domes priek&..

Lasīt vairāk
“Šobrīd sākas Ilūkstes novada ļaužu pretošanās, lai mūs nepiepludinātu Daugavpilij.”
10:25, 17.Jūnijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

“Šobrīd sākas Ilūkstes novada ļaužu pretošanās, lai mūs nepiepludinātu Daugavpilij”

Intervēja: Egils Līcītis Kopš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce parādījis ministrijā uzzīmēto karti ar iespējamām administratīvi teritoriālām pārmaiņām, Latvijā dzirdama satrauktu balsu dunoņa, jo daudzi ir..

Ceram uz konstruktīvu dialogu