Dīķis privātā saimniecībā. Ko der zināt, pirms to rakt

Pirms ķerties pie dīķa rakšanas zemes īpašniekam nepieciešams iecerēto darbību saskaņot ar vietējo pašvaldību un saņemt citu iestāžu atļaujas un licences. Ūdenstilpes esamība īpašumā vai tā tuvumā palielina pa&scaro..

Sestdien, 13. jūnijā saīsināts darbalaiks
15:49, 10.Jūnijs, 2020 , Novada ziņas

Sestdien, 13. jūnijā saīsināts darbalaiks

Lai attēlu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā!   Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste Salas novada pašvaldība Tālrunis: +371 65237748, mob. tālrunis: +371 29156210 E-pas..

Salas novada svētki atcelti līdz nākamajam gadam
09:56, 05.Maijs, 2020 , Novada ziņas , Kultūra

Salas novada svētki atcelti līdz nākamajam gadam

Rūpējoties par Salas novada iedzīvotāju un viesu drošību un veselību pandēmijas laikā, Salas novada dome nolēmusi atcelt Salas novada svētkus, tas ir, 2020. gadā novada svētki NENOTIKS. Saudzēsim sevi un tiksimies Salas novada svētko..

Salas novada pašvaldība pilnībā atsākusi kases darbu
09:35, 05.Maijs, 2020 , Novada ziņas

Salas novada pašvaldība pilnībā atsākusi kases darbu

No šodienas, 5. maija Salas novada pašvaldība atsākusi kases darbu arī nepastarpināti, norēķinoties pašvaldības kasē. Salas novada pašvaldības kase atvērta ierastajā darba laikā, no plkst. 8.00 līdz 17.00; pusdienu pā..

Deinstitucionalizācijas procesā paveiktais un aktuālais Zemgales reģionā
10:55, 30.Aprīlis, 2020 , Novada ziņas , Veselība , Projekti

Deinstitucionalizācijas procesā paveiktais un aktuālais Zemgales reģionā

Lai izvērtētu, kā kopumā sokas ar deinstitucionalizāciju (DI) Zemgalē, 2020. gada sākumā veikts Zemgales plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plāna 2017.- 2020. īstenošanas progresa izvērtējums, kurā apkopota aktuālā..