Ekspluatācijā nodots grants ceļš Sēlpils pagastā
12:15, 06.Decembris, 2018 , Novada ziņas , Projekti , Vīgants

Ekspluatācijā nodots grants ceļš Sēlpils pagastā

Ekspluatācijā ir nodots grants ceļš Se6 Sēlpils pagastā.  Būvatļauja Krustpils novada būvvaldē šī ceļa pārbūvei tika saņemta 2018. gada 24.jūlijā, bet akts par objekta nodošanu ekspluatācijā parakstīts šā gada 16.nove..

Jēkabpilī atklās piemiņas plāksni arī Ludim Skostam
09:52, 23.Oktobris, 2018 , Novada ziņas , Dažādi , Kultūra

Jēkabpilī atklās piemiņas plāksni arī Ludim Skostam

Trešdienā, 31. oktobrī plkst. 15.00 Jēkabpils Tautas namā notiks piemiņas plākšņu atklāšana Vilnim Edvīnam Bresim, Andrim Felsam, Itai Kozakevičai un Ludim Skostam - LR Augstākās Padomes deputātiem, kas 1990. gada 4. maijā nobals..

Jaunie novadpētnieki demonstrē Sēlijas arheoloģiskos tautas tērpus

11.oktobrī Salas pagasta bibliotēkā notika pasākums „Sēlijas mantojums”. Tā laikā Salas novada sabiedrisko attiecību un tūrisma speciāliste Jolanta Grandāne stāstīja un rādīja prezentāciju par Sēlijas pagātni, sākot no 3.- 4. gadsimta pir..

Informācija par Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru
11:01, 17.Oktobris, 2018 , Novada ziņas , Dažādi

Informācija par Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru

Adrese: Susējas iela 9, Sala, Salas pagasts, Salas novads, LV-5230 Tālrunis: +371 66954845 JAUNS NUMURS AR IERAKSTA SISTĒMU! E-pasts: sala@pakalpojumucentri.lv  VPVKAC darba laiks : P.   8.30–12.00 un 13.00–17.00  O.  ..

AS “Sadales tīkls” turpina atjaunot elektrotīklu Salas novadā
10:36, 16.Oktobris, 2018 , Novada ziņas

AS “Sadales tīkls” turpina atjaunot elektrotīklu Salas novadā

Lai klientiem ilgtermiņā nodrošinātu nepārtrauktu, drošu un kvalitatīvu elektroenerģijas piegādi, AS “Sadales tīkls” Jēkabpils, Krustpils, Viesītes, Aknīstes un Salas novada teritorijā šogad atjaunos vidējā sprieguma ..

Salas novada domes priekšsēdētāja tiekas ar ārzemju skolu pārstāvjiem
09:09, 08.Oktobris, 2018 , Novada ziņas , Izglītība

Salas novada domes priekšsēdētāja tiekas ar ārzemju skolu pārstāvjiem

Domes priekšsēdētāja ārzemju skolu skolotājus iepazīstināja ar Salas novada ekonomisko, kultūras un kultūrvēsturisko dzīvi; ar izglītības iespējām un attīstības virzieniem; ar novada identitātes simboliem un novada pašvaldības ēku. Ārze..