Salas vidusskolā ēdināšanas pakalpojumu sniedz SIA
12:13, 02.Oktobris, 2018 , Novada ziņas

Salas vidusskolā jauns ēdināšanas pakalpojuma sniedzējs

Š.g. jūlijā Salas novada pašvaldība organizēja iepirkumu "Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Salas vidusskolas audzēkņiem un darbiniekiem". Konkursa kārtībā no diviem pretendentiem tika izvēlēta sabiedrība ar ierob..

Ceļu remonti Salas novadā
11:46, 02.Oktobris, 2018 , Novada ziņas , Projekti

Ceļu pārbūve Salas un Sēlpils pagastos

Vienlaicīgi īstenojot divus Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) projektus, Salas novadā tiek veikta pašvaldības ceļu Mežmaļi - Dekšņi  un Kaijas - Pūķupīte  infrastruktūras pārbūve. Minētie ceļi ir i..

Vasaras skola ES fondu jautājumos
11:40, 02.Oktobris, 2018 , Novada ziņas

Vasaras skola ES fondu jautājumos

Lai apgūtu jaunas iemaņas un pilnveidotu zināšanas Eiropas Savienības (ES) fondu plānošanas un īstenošanas jautājumos, no 22.augusta līdz 24.augustam projektu vadītāja Ligita Kadžule piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās at..

Salas novadā notika IX Sēlijas kongress
10:56, 02.Oktobris, 2018 , Novada ziņas

21. septembrī notiks IX Sēlijas kongress Salas novadā

1. septembrī Salas novada Salas kultūras namā notiks IX Sēlijas kongress. Tā galvenā tēma ir “Nacionālā attīstības plāna devums Sēlijas novada attīstībai”. Kongresa rīkotāji ir septiņi Sēlijas novadu apvienības biedri: Aknīstes, Ilūkstes,..