No valsts puses paredzamais Jēkabpils jaunais novads pēc reformas: aplēses par mandātu sadalījumu
13:42, 18.Oktobris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Lai skatītu attēlu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Sabiedrisko mediju portāls lsm.lv veicis pētījumu, kā pēc jaunās novadu reformas tiktu sadalīti deputātu mandāti 2021.gada pašvaldību vēlēšanās jaunajā Jēkabpils novadā. Pētīj..

Aicinām pieteikt pretendentus Atzinības raksta saņemšanai
12:57, 09.Oktobris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Aicinām pieteikt pretendentus Atzinības raksta saņemšanai

Salas novada dome aicina pašvaldības amatpersonas, fiziskas personas, kurām novadā pieder īpašums vai kuras novada teritorijā veic uzņēmējdarbību, vai strādā algotu darbu, kā arī novada iedzīvotāju grupas un juridiskās personas līdz &sc..

Nekustamā īpašuma Salas pagasta Biržos izsole
17:01, 18.Septembris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Nekustamā īpašuma Salas pagasta Biržos izsole

Paziņojums par nekustamā īpašuma izsoli Zvērināts tiesu izpildītājs Rigmonta Grīga paziņo, ka tiek rīkota privātpersonai piederošā nekustamā īpašuma - Biržu iela 2-5, Birži, Salas pagasts, Salas novads, ar ar kadastra numuru 5686..

Latvijas pašvaldību savienība sasaukusi Domes ārkārtas sēdi
14:47, 18.Septembris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi , Jaunatne

Latvijas pašvaldību savienība sasaukusi Domes ārkārtas sēdi

16. septembrī notika LPS Domes ārkārtas sēde, kurā tika apspriesta administratīvi teritoriālās reformas (ATR) gaita. Visos ar reformu saistītajos jautājumos pašvaldību vadītājiem (pavisam Domes sēdē bija pārstāvētas 96 pašvaldības) izde..

Zemgales Attīstības padome tiekas Ozolnieku novadā
13:04, 26.Augusts, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Zemgales Attīstības padome tiekas Ozolnieku novadā

Arī turpmākos divus gadus Zemgales Attīstības padomi (ZAP) vadīs Rundāles novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis, bet viņa vietnieka pienākumus veiks Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris. Tā kārtējā sēdē, kas notika O..

Lasīt vairāk
Salas novada dome neatbalsta VARAM izstrādāto pašvaldības administratīvi teritoriālās reformas modeli
12:48, 30.Jūlijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Pamatojoties uz 1985. gada 15. oktobrī Strasbūrā parakstīto Eiropas vietējo pašvaldību hartu, Latvijas Republikas Satversmes 101. pantu, likuma „Par pašvaldībām” 12. pantu, 21. panta pirmās daļas 4. punktu, ot..