Salas novada svētki atcelti līdz nākamajam gadam
09:56, 05.Maijs, 2020 , Novada ziņas , Kultūra

Salas novada svētki atcelti līdz nākamajam gadam

Rūpējoties par Salas novada iedzīvotāju un viesu drošību un veselību pandēmijas laikā, Salas novada dome nolēmusi atcelt Salas novada svētkus, tas ir, 2020. gadā novada svētki NENOTIKS. Saudzēsim sevi un tiksimies Salas novada svētko..

Salas novada pašvaldība pilnībā atsākusi kases darbu
09:35, 05.Maijs, 2020 , Novada ziņas

Salas novada pašvaldība pilnībā atsākusi kases darbu

No šodienas, 5. maija Salas novada pašvaldība atsākusi kases darbu arī nepastarpināti, norēķinoties pašvaldības kasē. Salas novada pašvaldības kase atvērta ierastajā darba laikā, no plkst. 8.00 līdz 17.00; pusdienu pā..

Deinstitucionalizācijas procesā paveiktais un aktuālais Zemgales reģionā
10:55, 30.Aprīlis, 2020 , Novada ziņas , Veselība , Projekti

Deinstitucionalizācijas procesā paveiktais un aktuālais Zemgales reģionā

Lai izvērtētu, kā kopumā sokas ar deinstitucionalizāciju (DI) Zemgalē, 2020. gada sākumā veikts Zemgales plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plāna 2017.- 2020. īstenošanas progresa izvērtējums, kurā apkopota aktuālā..

Tautas mākslas svētki
08:36, 28.Aprīlis, 2020 , Novada ziņas , Kultūra

Tautas mākslas svētki "Sēlija rotā" šovasar atcelti līdz nākamajam gadam

Kad Sēlija rotāja, - tālu skanēja! Diemžēl šogad pandēmijas COVID-19 ietekmē, Sēlijas novadu apvienība lēmusi atlikt līdz nākamajam gadam nu jau par noturīgu tradīciju tapušos Sēlijas Tautas mākslas svētkus "..