Līdz 31. martam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums

13:48, 25.Marts, 2020 , Novada ziņas
Līdz 31. martam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums

 

Atgādinām, ka līdz 2020. gada 31. martam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31. martā, 15. maijā, 17. augustā un 16. novembrī.

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju, klientu apkalpošanas centri ir slēgti apmeklētājiem, tādējādi zaudēta iespēja norēķināties skaidrā naudā. Aicinām sekot līdzi informācijai par nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas termiņiem pašvaldības mājaslapā.

Nomaksāt NĪN iespējams attalināti, - bankā, internetbankā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv.

Veicot maksājumu internetbankā, būtiski ir pārliecināties, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN nomaksu. Pārskaitījums veicams uz kādu no tiem pašvaldības kontiem, kas norādīti sagatavotajā maksāšanas paziņojumā. Droši un ērti NĪN ir nomaksāt portālā www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv. Abos portālos pieejami pašvaldību banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai. Portālā www.epakalpojumi.lv iespējams veikt nomaksu arī par citas fiziskas vai juridiskas personas īpašumiem.

Aicinām nodokli samaksāt laicīgi, jo saskaņā ar likumu par laikā neveiktu maksājumu tiek aprēķināta nokavējuma nauda 0,05% apmērā no nesamaksātās summas.

Informāciju sagatavoja: Līva Beniņa
SIA ZZ Dats mārketinga speciāliste
Mob. tālrunis: +371 29863456
E-pasts: liva.benina@zzdats.lv

www.zzdats.lv,
www.epakalpojumi.lv –  Izmantojiet elektronisku saziņu par nekustamā īpašuma nodokli!