Esiet sveicināti jaunajā Salas novada mājaslapā!

Īss ceļvedis

10:03, 14.Decembris, 2018 , Novada ziņas
Esiet sveicināti jaunajā Salas novada mājaslapā!

Esam priecīgi, ka esat izvēlējušies ielūkoties Salas novada pašvaldības mājaslapā, kas ir nākusi klajā kā dāvana Ziemassvētkos novada iedzīvotājiem un pašvaldībai. Noteikti pamanījāt, ka tā ir no jauna izveidota. Kā viss jaunais - ir nepierasts, nezināms, apgrūtinošs, pat nedaudz kaitinošs, ja neizdodas uzreiz atrast nodomāto sadaļu.

Tādā gadījumā iesakām sākt ar LAPAS KARTI, tā atrodas kreisajā malā sadaļu nosaukumu pašā apakšā uz zaļā fona. Uzklikšķinot Lapas kartē uz jebkura sadaļas nosaukuma, jūs nonāksiet nodomātajā vietā.

Jau iepriekš atvainojamies, ka visas mājaslapas sadaļas vēl nav pilnībā apstrādātas. Dažās vēl nepieciešams ievadīt informāciju, dažās jāveic korekcijas un precizitātes. Centīsimies to paveikt pēc iespējas īsākā laikā.

Ja būsiet "apmaldījušies" mājaslapas sadaļu labirintos, uzmeklējiet mājiņas ikonu augšējā kreisajā stūrī, un nonāksiet mājaslapas sākuma izvēlnē.

Pievērsiet, lūdzu, uzmanību pasākumu kalendāram sākumizvēlnē. Tie datumi, kuros plānots kāds pasākums vai norise, ir iekrāsoti tumšāki. Uzklikšķiniet uz tiem un nonāksiet pie norišu īsa apraksta. Zem katras šādas norises ir poga LASĪT VAIRĀK, uz tās uzspiežot, nonāksiet pie izvērsta pasākuma apraksta.

Iespējams, būsiet pamanījuši, ka jaunajā mājaslapā ir arī fotogalerija. Lai arī pašvaldību mājaslapās tā nav obligāta, tomēr esam nolēmuši fotogaleriju izveidot, jo dažkārt stāsts attēlos spēj pateikt vai uzburt gaisotni daudz spēcīgāk, kā rakstīts vārds. Dažkārt arī pats stāsts vārdus neprasa, visu izsaka attēls.

Vēl pilnā sparā noris jaunās mājaslapas pilnveidošana. Pašlaik tā atroadas kā testa vidē, - lūkojamies, kas izdevies, kas nedarbojas, kas būtu jāuzlabo, jāpapildina vai jānomaina. Tāpēc, būsim pacietīgi un atsaucīgi! Ja ir laba ideja vai priekšlikums, labprāt uzklausīsim, apsvērsim un samērosim ar valsts noteiktajām obligātajām prasībām un nosacījumiem pret pašvaldību mājaslapām.

Vēlamies teikt lielu paldies pašvaldības galvenajiem sadarbības partneriem, kuriem pateicoties, esam izveidojuši jauno Salas novada pašvaldības mājaslapu. Tie ir: mājaslapas izveidotājs IK "IDS Grupa", konkrēti Kaspars Siliņš un mājaslapas uzturētājs SIA "Ermado", konkrēti Gatis Balodis. Liels paldies par darbu, sadarbību un ... pacietību!

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: 29156210
E-pasts: referente@salas.lv