Salas novada dome turpina protestu par administratīvi teritoriālās reformas rezultātu
17:46, 26.Novembris, 2020 , Novada ziņas

Autore: Ilze Bičevska Avots: Brīvā Daugava Salas novada dome saņēma Saeimas deputāta Viktora Valaiņa vēstuli «Par iespējamiem grozījumiem Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā». Tajā norādīts, ka administratīvi teritoriālas ..

Notiks pirmie Jāņa Stradiņa akadēmiskie lasījumi

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Šī gada 8. decembrī no plkst. 13.00 līdz 16.15 Stendera biedrība sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB) aicina interesentus piedalīties akadēmiskajos lasījumos "..

Atkritumu apsaimniekošanas valsts plāni nākotnē iedzīvotājiem izmaksās dārgāk
09:12, 25.Novembris, 2020 , Novada ziņas , Dažādi

Atkritumu apsaimniekošanas valsts plāni nākotnē iedzīvotājiem izmaksās dārgāk

Pagājušonedēļ visos atkritumu apsaimniekošanas reģionos (AAR) notika sanāksmes par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādāto plāna projektu “Atkritumu apsaimniekošanas valsts plāns 2021.&nda..

15:20, 24.Novembris, 2020 , Novada ziņas

Valdības sagatavotais un Saeimā iesniegtais valsts budžets 2021. gadam negatīvi ietekmēs pašvaldības un iedzīvotājus visā Latvijā

Saeima šonedēļ galīgajā lasījumā skata nākamā gada budžetu. Valdības sagatavotais un Saeimā iesniegtais valsts budžets negatīvi ietekmēs pašvaldības un iedzīvotājus visā Latvijā, būtiski apdraudēs ne tikai valsts jau papildus notei..

Salas novadā viesojas Latvijas Futbola federācijas pārstāvji
12:08, 20.Novembris, 2020 , Novada ziņas , Sports , Izglītība

Salas novadā viesojas Latvijas Futbola federācijas pārstāvji

Salas novada pašvaldība, Latvijas Futbola federācija (LFF), Sēlijas Sporta skola, kā arī Salas vidusskola piektdien, 20. novembrī tikās Salas novada domē un vienojās par sadarbību futbola un sporta stadiona infrastruktūras attīstīš..

Veselības veicināšanas pasākumu organizēšana Salas novadā
08:15, 13.Novembris, 2020 , Novada ziņas , Veselība , Projekti

Veselības veicināšanas pasākumu organizēšana Salas novadā

Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Ņemot vērā 2020. gada 6. novembra Ministru kabineta rīkojumu Nr. 655 “Rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, informējam, ka Eiropas Sociālā fonda projekta Nr..