E-adreses izmantošana ļāvusi ietaupīt vairāk nekā piecas tonnas papīra
16:40, 06.Jūlijs, 2020 , Novada ziņas , Dažādi

E-adreses izmantošana ļāvusi ietaupīt vairāk nekā piecas tonnas papīra

Divu gadu laikā e-adreses sistēmā nosūtīts vairāk nekā 1 miljons elektronisku ziņojumu, kas ļāvis ietaupīt vairāk nekā piecas tonnas papīra. Kopumā no 2018. gada 1. jūnija līdz šā gada 1. jūnijam e-adresē nosūtīti 1 077 038 ziņojumi. Oficiālā ..

6000 digitālo aģentu visā Latvijā gatavi palīdzēt apgūt e-pakalpojumus
16:27, 06.Jūlijs, 2020 , Novada ziņas , Dažādi

6000 digitālo aģentu visā Latvijā gatavi palīdzēt apgūt e-pakalpojumus

Programmas “Mana Latvija.lv Dari digitāli!” organizētajās digitālo aģentu mācībās divu gadu laikā piedalījušies 6000 cilvēku – bibliotekāri, skolotāji, valsts un pašvaldību iestāžu darbinieki, tiesu darbinieki, nevalst..

Salas novada domes ārkārtas sēde
15:43, 30.Jūnijs, 2020 , Novada ziņas

Salas novada domes ārkārtas sēde

SALAS NOVADA DOMES ĀRKĀRTAS SĒDE 2020. gada 1. jūlijā plkst. 9.00   Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Par vēršanos Latvijas Republikas Satversmes tiesā 193 2. Par juridiskās palīdzības līguma slēgšanu 194   &..

Salas novada pašvaldība sveic Līgo svētkos!
11:14, 19.Jūnijs, 2020 , Novada ziņas , Kultūra

Salas novada pašvaldība sveic Līgo svētkos!

Pļavas zied, dienas ir garas, vakari – silti. Vasara beidzot ir uz palikšanu! Pavisam drīz – 21. jūnijā – būs vasaras saulgrieži. Un līdz ar saulgriežiem nāks arī vasaras maģiskākais vakars – Līgo svētki! Latvieši šos svētkus mīl un patiesi gaida. Dr..

Kārtējā Salas novada domes sēde
10:47, 19.Jūnijs, 2020 , Novada ziņas

Kārtējā Salas novada domes sēde