Zemkopības ministrijas konkursā

Zemkopības ministrijas konkursā "Sējējs 2019" laureātos SIA "Dona"

Piektdien, 1. novembrī, Latvijas Lauksaimniecības universitātē Jelgavā zemkopības ministrs Kaspars Gerhards, Valsts prezidents Egils Levits un Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece sveica Zemkopības ministrijas konkursa “Sējējs 2019&rdqu..

Lasīt vairāk
Salas novada dome Latvijas Republikas Proklamēšanas 101. gadadienā piešķīrusi apbalvojumus
11:17, 01.Novembris, 2019 , Novada ziņas , Kultūra

Novembris ir ļoti svarīgs un patriotisks mēnesis Latvijai – 11. novembrī tiek svinēta Lāčplēša diena, kas atgādina par 1919. gada 11. novembri, kad tika izcīnīta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku. Savukārt 18. novembr..

Lasīt vairāk
Salas novada dome atbalsta labdarības akciju
09:49, 01.Novembris, 2019 , Novada ziņas , Veselība

Salas novada dome atbalsta labdarības akciju "Dzīvo vesels"

Salas novada dome 2019. gada 31. oktobra sēdē  izskatījusi Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Krapa vēstuli  ar aicinājumu finansiāli atbalstīt labdarības akciju “Dzīvo vesels”. Akcija Jēkabpilī notiks jau cet..

Lasīt vairāk
No valsts puses paredzamais Jēkabpils jaunais novads pēc reformas: aplēses par mandātu sadalījumu
13:42, 18.Oktobris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Lai skatītu attēlu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Sabiedrisko mediju portāls lsm.lv veicis pētījumu, kā pēc jaunās novadu reformas tiktu sadalīti deputātu mandāti 2021.gada pašvaldību vēlēšanās jaunajā Jēkabpils novadā. Pētīj..

Aicinām pieteikt pretendentus Atzinības raksta saņemšanai
12:57, 09.Oktobris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Aicinām pieteikt pretendentus Atzinības raksta saņemšanai

Salas novada dome aicina pašvaldības amatpersonas, fiziskas personas, kurām novadā pieder īpašums vai kuras novada teritorijā veic uzņēmējdarbību, vai strādā algotu darbu, kā arī novada iedzīvotāju grupas un juridiskās personas līdz &sc..

Nekustamā īpašuma Salas pagasta Biržos izsole
17:01, 18.Septembris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Nekustamā īpašuma Salas pagasta Biržos izsole

Paziņojums par nekustamā īpašuma izsoli Zvērināts tiesu izpildītājs Rigmonta Grīga paziņo, ka tiek rīkota privātpersonai piederošā nekustamā īpašuma - Biržu iela 2-5, Birži, Salas pagasts, Salas novads, ar ar kadastra numuru 5686..