Nekustamā īpašuma Salas pagasta Biržos izsole
17:01, 18.Septembris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Nekustamā īpašuma Salas pagasta Biržos izsole

Paziņojums par nekustamā īpašuma izsoli Zvērināts tiesu izpildītājs Rigmonta Grīga paziņo, ka tiek rīkota privatpersonai piederošā nekustamā īpašuma - Biržu iela 2-5, Birži, Salas pagasts, Salas novads, ar ar kadastra numuru 5686..

Latvijas pašvaldību savienība sasaukusi Domes ārkārtas sēdi
14:47, 18.Septembris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi , Jaunatne

Latvijas pašvaldību savienība sasaukusi Domes ārkārtas sēdi

16. septembrī notika LPS Domes ārkārtas sēde, kurā tika apspriesta administratīvi teritoriālās reformas (ATR) gaita. Visos ar reformu saistītajos jautājumos pašvaldību vadītājiem (pavisam Domes sēdē bija pārstāvētas 96 pašvaldības) izde..

Zemgales Attīstības padome tiekas Ozolnieku novadā
13:04, 26.Augusts, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Zemgales Attīstības padome tiekas Ozolnieku novadā

Arī turpmākos divus gadus Zemgales Attīstības padomi (ZAP) vadīs Rundāles novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis, bet viņa vietnieka pienākumus veiks Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris. Tā kārtējā sēdē, kas notika O..

Lasīt vairāk
Salas novada dome neatbalsta VARAM izstrādāto pašvaldības administratīvi teritoriālās reformas modeli
12:48, 30.Jūlijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Pamatojoties uz 1985. gada 15. oktobrī Strasbūrā parakstīto Eiropas vietējo pašvaldību hartu, Latvijas Republikas Satversmes 101. pantu, likuma „Par pašvaldībām” 12. pantu, 21. panta pirmās daļas 4. punktu, ot..

Par valsts budžeta dotācijas izlietojuma pārbaudes rezultātiem
12:27, 30.Jūlijs, 2019 , Novada ziņas

Par valsts budžeta dotācijas izlietojuma pārbaudes rezultātiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija atzinīgi novērtē Salas novada valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra darbību klientu apkalpošanā un pateicas Salas novada pašvaldībai par sek..

Izludina pieteikšanos uz Salas novada Bāriņtiesas locekļu amatiem
13:27, 17.Jūlijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Izsludina pieteikšanos uz Salas novada Bāriņtiesas locekļu amatiem

BĀRIŅTIESAS LOCEKLIS Salas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr.90000045372 izsludina pieteikšanos uz Salas novada Bāriņtiesas locekļu amatiem (2 amata vietas) līdz 02.08.2019. plkst. 12.00. Prasības bāriņtiesas loceklim: 1. Par bāriņtiesas locekli va..