Līdz 31. martam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums
13:48, 25.Marts, 2020 , Novada ziņas

Līdz 31. martam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums

Atgādinām, ka līdz 2020. gada 31. martam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ..

Salas novada domes sēde 26. martā
16:44, 24.Marts, 2020 , Novada ziņas

Salas novada domes sēde 26. martā

Salas novada domes sēde 2020. gada 26. martā plkst.14.00   Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Izpilddirektora ziņojums par paveikto marta mēnesī - 2. Par Salas novada pašvaldības izglītības iestāžu sniegto pakalpojumu izm..

Nepieciešama īpaša vērība bērnu drošībai un aprūpei
09:56, 23.Marts, 2020 , Novada ziņas , Jaunatne

Nepieciešama īpaša vērība bērnu drošībai un aprūpei

Salas novada bāriņtiesa aicina  ārkārtējās situācijas apstākļos īpašu vērību pievērst bērnu drošībai un aprūpei. ► Aicinām nekavējoties ziņot bāriņtiesai, ja Jūsu  rīcībā ir informācija par bērnu, kurš palicis..

Salas novada bāriņtiesas darba organizācija COVID-19 pandēmijas laikā
14:03, 19.Marts, 2020 , Novada ziņas , Veselība

Salas novada bāriņtiesas darba organizācija COVID-19 pandēmijas laikā

Salas novada bāriņtiesa informē, ka šobrīd Bāriņtiesas apmeklētāju pieņemšana bez iepriekšēja pieraksta nenotiek, kā arī nenotiek apliecinājumu izdarīšana. Konsultācijas tiek sniegtas attālināti, sazinoties ar Salas novada..

Saeimas komisijas sēdē lemj par Sēlijas novada iespējamību Latvijas kartē
16:08, 13.Februāris, 2020 , Novada ziņas

Saeimas komisijas sēdē lemj par Sēlijas novada iespējamību Latvijas kartē

13. februārī uz tikšanos sanāca Sēlijas novadu apvienības novadu vadītāji, lai pārrunātu kopīgo nostāju, gatavojoties plānotajai Saeimas Administratīvi teritoriālās komisijas sēdei 14. februārī, kurā tika skatīta šo novadu..

Parakstīta vienošanās par ERAF projekta īstenošanu
11:15, 30.Janvāris, 2020 , Novada ziņas , Veselība , Projekti

Parakstīta vienošanās par ERAF projekta īstenošanu

Salas novada pašvaldība 2020. gada 14. janvārī parakstījusi vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 9.3.1.1./19/I/001 “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstituciona..