Salas novada pašvaldība saņem pateicību par atbalstu Zemessardzes mācībām
12:08, 15.Septembris, 2020 , Novada ziņas , Dažādi

Salas novada pašvaldība saņem pateicību par atbalstu Zemessardzes mācībām "Zobens 2020"

Nedēļas nogalē aktīva darbība norisinājās Zemessardzes 56. kaujas nodrošinājuma bataljona atbildības teritorijā, kur zemessargi un karavīri mācību “Zobens 2020” ietvaros, sadarbībā ar Valsts robežsardzi un sadarbības partneriem no ..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība skaidro pieteikuma iesniegšanas iemeslus Satversmes tiesā
19:36, 08.Septembris, 2020 , Novada ziņas

Salas novada pašvaldība ir viena no pašvaldībām, kura vērsusies Satversmes tiesā, lai apstrīdētu Administratīvi teritoriālās reformas lemto, ka novads tiek pievienots jaunveidojamam Jēkabpils novadam. Satversmes tiesa pieteikumu pi..

Lasīt vairāk
Prasība tiesā, civillietā pret Salas novada pašvaldību, noraidīta pilnīgi
15:27, 08.Septembris, 2020 , Novada ziņas

Prasība tiesā civillietā pret Salas novada pašvaldību noraidīta pilnīgi

Š.g. 4. septembrī Salas novada pašvaldība no Zemgales rajona tiesas saņēma spriedumu civillietā par zaudējumu piedziņu saistībā ar veselībai nodarīto kaitējumu bijušajam bāreņu nama “Līkumi” (no 2016. gada Ģimenes atb..

Salas novada domes pārstāvji tiekas ar Latvijas Futbola federācijas vadību
12:41, 06.Septembris, 2020 , Novada ziņas , Sports

Salas novada domes pārstāvji tiekas ar Latvijas Futbola federācijas vadību

Salas novada domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe, kopā ar deputātu un novada sporta pasākumu organizatoru Pēteri Krastiņu 2. septembrī, Rīgā tikās ar Latvijas Futbola federācijas vadību, lai apspriestu turpmāko sadarbību. Salas novada pārstāvjus..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība piedalās divu dienu seminārā Nacionālā Veselīgo pašvaldību tīkla koordinatoriem un atbildīgajām amatpersonām “Vesela Latvija”
12:06, 07.Septembris, 2020 , Novada ziņas , Veselība , Projekti

Salas novada pašvaldība piedalās seminārā Nacionālā Veselīgo pašvaldību tīkla koordinatoriem un atbildīgajām amatpersonām “Vesela Latvija”

Veselības ministrija 27. un 28. augustā Rīgā organizēja divu dienu bezmaksas semināru “Vesela Latvija”, kura mērķis bija stiprināt Nacionālā veselīgo pašvaldību tīkla dalības pašvaldību lomu un kompetenci veselības veicinā&s..

Salas novada pašvaldība pirmajās izsolēs pārdod divus nekustamos īpašumus
09:59, 07.Septembris, 2020 , Novada ziņas

Salas novada pašvaldība pirmajās izsolēs pārdod divus nekustamos īpašumus

Salas novada pašvaldība pārdod pirmajās izsolēs divus nekustamos īpašumus: Raiņa klubs ar kadastra numuru 56900020042, kas atrodas “Raiņa klubs”, Sēlpils pag., Salas nov., kas sastāv no apbūvēta zemes gabala ar kadastra..