Neretā tikās Sēlijas novadu apvienības biedri
16:30, 12.Marts, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Neretā tikās Sēlijas novadu apvienības biedri

Lai skatītu attēlu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! 1.martā Neretā notika Sēlijas novadu apvienības (SNA) biedru sapulce, kurā tikās Neretas, Viesītes, Salas, Ilūkstes, Jaunjelgavas un Jēkabpils novadu priekšsēdētāji. Neretas novada d..

Paziņojums par kustamās mantas atsavināšanu
17:53, 01.Marts, 2019 , Novada ziņas

Paziņojums par kustamās mantas atsavināšanu

Salas novada pašvaldība pārdod: Vieglo pasažieru automašīnu VW TRANSPORTER, reģistrācijas numurs VR2644 par brīvu cenu 181,82 EUR. Cena apliekas ar pievienotās vērtības nodokli 21 %. Visi maksājumi par automašīnu jāveic nedēļas l..

Salas novada pašvaldība piedāvā vakanci
16:37, 28.Februāris, 2019 , Novada ziņas

Salas novada pašvaldība piedāvā vakanci

Salas novada pašvaldība konkursa kārtībā aicina darbā Ģimenes atbalsta centra “Saulstari” direktora pienākumu izpildītāju (1 amata vieta, uz noteiktu laiku)   Prasības pretendentiem: otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadē..

Paziņojums par rūpnieciskās zvejas tiesību nomas izsoli
19:03, 05.Marts, 2019 , Novada ziņas

AKTUALIZĒTS Paziņojums par rūpnieciskās zvejas tiesību nomas izsoli

Salas novada pašvaldība paziņo, ka tiek rīkota rūpnieciskās zvejas tiesību nomas pašpatēriņa zvejai Daugavā un Pļaviņu ūdenskrātuvē izsole. Izsole notiks 2019. gada 12. martā plkst. 10.00 Salas novada pašvaldības ēkā Susējas ielā..

KĀRTĒJĀ SALAS NOVADA DOMES SĒDE
14:22, 25.Februāris, 2019 , Novada ziņas

KĀRTĒJĀ SALAS NOVADA DOMES SĒDE

SALAS NOVADA DOMES SĒDE 2019.GADA 28.FEBRUĀRĪ plkst. 14.00 Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Izpilddirektora ziņojums par paveikto februāra mēnesī - 2. Par PII „Ābelīte” darbu vasaras periodā 42 3. Par nekustamā īpa&scar..

Tiek pārrunāts par veloceliņa izbūvi Salas novadā
14:55, 22.Februāris, 2019 , Novada ziņas

Tiek pārrunāts par veloceliņa izbūvi Salas novadā

Velotransports ir ilgtspējīgas transporta nozares sastāvdaļa, kas palielina sabiedrības mobilitātes iespējas. Veloceliņš nav tikai ērtība tūristiem, vispirms  tas paredzēts novada iedzīvotājiem, jo  ir velobraucējam drošāks, v..