Turpmāk šī tīmekļvietne netiks uzturēta, bet darbosies arhīva režīmā
19:06, 09.Jūlijs, 2021 , Novada ziņas

Turpmāk šī tīmekļvietne netiks uzturēta, bet darbosies arhīva režīmā

Saskaņā ar Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu, no 2021. gada 1. jūlija Jēkabpils pilsēta, Jēkabpils novads, Krustpils novads, Salas novads, Aknīstes novads un Viesītes novads tiek apvienoti vienā administratīvajā vienībā JĒKABPILS NO..

Lasīt vairāk
Apstiprina Jēkabpils novada pašvaldības nolikumu un ievēl domes priekšsēdētāja vietniekus
12:06, 02.Jūlijs, 2021 , Novada ziņas

1. jūlijā Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis izsludināja novada domes ārkārtas sēdi, kurā tika izskatīti desmit darba kārtības jautājumi, tajā skaitā tika apstiprināts lēmumprojekts par saistošo noteikumu Nr.1 “..

1. jūlijā plkst. 16.00 Jēkabpils novada Ārkārtas domes sēde
12:15, 01.Jūlijs, 2021 , Novada ziņas

1. jūlijā plkst. 16.00 Jēkabpils novada Ārkārtas domes sēde

ĀRKĀRTAS DOMES SĒDES   01.07.2021., plkst.16:00, Rīgas ielā 150A, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā   DARBA KĀRTĪBA                                     ..

Par jaunizveidotā Jēkabpils novada domes priekšsēdētāju ievēl Raivi Ragaini
12:01, 01.Jūlijs, 2021 , Novada ziņas

Par jaunizveidotā Jēkabpils novada domes priekšsēdētāju ievēl Raivi Ragaini

Šodien, 1.jūlijā, notika jaunizveidotā Jēkabpils novada domes pirmā sēdē, kurā tika ievēlēts Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs. Sēdes sākumā Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Iveta Upmace sveica 19 jaunievēlētos Jēkabp..

No 1. jūlija darbojas jauna administratīvā vienība - Jēkabpils novads
08:00, 01.Jūlijs, 2021 , Novada ziņas

No 1. jūlija darbojas jauna administratīvā vienība - Jēkabpils novads

Informējam, ka saskaņā ar Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu, no 2021. gada 1. jūlija Jēkabpils pilsēta, Jēkabpils novads, Krustpils novads, Salas novads, Aknīstes novads un Viesītes novads tiek apvienoti vienā administratīvajā ..

Jaunā Jēkabpils novada pirmā domes sēde
13:14, 30.Jūnijs, 2021 , Novada ziņas

Jaunā Jēkabpils novada pirmā domes sēde

Administratīvi teritoriālās reformas ieviešanas process strauji virzās uz priekšu – 119 pašvaldību vietā jau pavisam drīz darbu sāks 43, tostarp arī Jēkabpils novads, kurā būs apvienota Jēkabpils pilsēta un līdzšinēj..