Skolēni var pieteikties brīvprātīgajam darbam vasarā

Salas novada pašvaldības dome, pamatojoties uz nolikumu “Par skolēnu brīvprātīgā darba organizēšanu vasaras brīvlaikā Salas novada pašvaldībā”, paredz, ka skolēnu brīvprātīgais darbs pašvaldībā tiek organizēts ..

Iznācis informatīvā izdevuma
10:24, 10.Maijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Iznācis informatīvā izdevuma "Salas Novada Vēstis" maija numurs

Ir iznācis Salas novada informatīvais izdevums "Salas Novada Vēstis" Nr. 115, 10. maijs 2019. gads. Elektroniski izdevums skatāms Salas novada mājaslapas sadaļā Publicitāte. Skatīt ŠEIT. Drukātā veidā izdevums būs pieejams no piektdi..

Apstiprināti Salas novada attīstības plānošanas dokumenti
13:31, 06.Maijs, 2019 , Novada ziņas

Apstiprināti Salas novada attīstības plānošanas dokumenti

Informējam, ka Salas novada dome 25.04.2019. ir pieņēmusi lēmumu "Par Salas novada attīstības programmas 2019.-2025.gadam, Salas novada teritorijas plānojuma un vides pārskata apstiprināšanu un saistošo noteikumu "Teritorijas ..

Lasīt vairāk
Sēlijas novadu apvienība neatbalsta VARAM piedāvāto administratīvi teritoriālās reformas modeli
13:06, 06.Maijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

23. aprīlī Viesītē notika Sēlijas novadu apvienības biedru sapulce. Sēdi vadīja Sēlijas novada apvienības priekšsēdētājs, Neretas domes priekšsēdētājs Arvīds Kviesis. Piedalījās: Aknīstes novada domes priekšsēdētāja Vija Dzene, I..

Atpakaļ  pie komunistu rajoniem
15:23, 26.Aprīlis, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Atpakaļ pie komunistu rajoniem

Vides un reģionālās ministrijas piedāvātais jaunais administratīvi teritoriālais dalījums demonstrē pagātnes domāšanu, nespējot radīt neko labāku par padomju laiku centralizēto rajonu izpildkomiteju pārvaldes modeli. Šī sistēma pakāpeni..

Salas novada domes sēde
15:34, 23.Aprīlis, 2019 , Novada ziņas

Salas novada domes sēde

2019. gada 25. aprīlī plkst. 14.00 Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Izpilddirektora ziņojums par paveikto aprīļa mēnesī - 2. Par Salas novada izglītības iestāžu interešu izglītībai piešķirto mērķdotācijas sadali 82 3...