Latvijas Valsts Ceļi sniedz ziņojumu par Salas novada pašvaldības autoceļu uzturēšanu
12:44, 03.Jūnijs, 2021 , Novada ziņas , Vīgants

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Valsts Ceļi" snieguši uzturēšanas darbu pārbaudes ziņojumu par Salas novada pašvaldības autoceļu uzturēšanu. Salas novada pašvaldības pārziņā ir 171,597 ..

Pirmsskolas izglītības iestādes “Ābelīte” darba organizācija vasaras mēnešos
12:40, 01.Jūnijs, 2021 , Novada ziņas , Izglītība

Pirmsskolas izglītības iestādes “Ābelīte” darba organizācija vasaras mēnešos

Sakarā ar ēkas energoefektivitātes projekta īstenošanu un darbinieku atvaļinājumiem, PII “Ābelīte” vasaras periodā: jūnijā un augustā mācību procesu nodrošina piecās dežūrgrupās. Tiek atsākta arī jaunu audzēkņu reģistrē&scar..

Kārtējā Salas novada domes sēde
10:18, 25.Maijs, 2021 , Novada ziņas

Kārtējā Salas novada domes sēde

SALAS NOVADA DOMES SĒDE 2021. gada 27. maijā pulksten 14.00 Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Par paveikto maija mēnesī - 2. Par finanšu līdzekļu neparedzētiem gadījumiem sadali izglītības iestādēm 119 3. Par transportlīdzekļ..

Salas novadā top skatu tornis virsotnē 157,8 metrus virs jūras līmeņa
14:16, 21.Maijs, 2021 , Novada ziņas , Projekti , Tūrisms

Salas novadā top skatu tornis virsotnē 157,8 metrus virs jūras līmeņa

Salas novada pašvaldība turpina īstenot Eiropas Savienības strukturālo un investīciju fondu mērķa “Eiropas teritoriālā sadarbība” programmas, Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) investīciju, projektu “Starptautiskā tūr..

Par deinstitucionalizācijas projekta ieviešanu  Salas novadā
13:57, 21.Maijs, 2021 , Novada ziņas , Projekti

Par deinstitucionalizācijas projekta ieviešanu Salas novadā

Attēlā: Darba grupas sanāksme Sēlpils pagasta "Līkumos" Salas novada pašvaldībā turpinās Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekts (ERAF) “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošanai..

Valsts zivju fonds Salas novada pašvaldībai atbalstījis projektu
13:39, 21.Maijs, 2021 , Novada ziņas , Projekti , Tūrisms

Valsts zivju fonds atbalstījis projektu

Attēlā: Vīķezers, pašvaldības arhīvs     Aprīlī Zivju Fonda padomes sēdē apstiprināja Salas novada pašvaldības iesniegto projektu “Zivju resursu pavairošana un atražošana Salas novada Vīķu ezerā 2021. gadā&..