Izludina pieteikšanos uz Salas novada Bāriņtiesas locekļu amatiem
13:27, 17.Jūlijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Izsludina pieteikšanos uz Salas novada Bāriņtiesas locekļu amatiem

BĀRIŅTIESAS LOCEKLIS Salas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr.90000045372 izsludina pieteikšanos uz Salas novada Bāriņtiesas locekļu amatiem (2 amata vietas) līdz 02.08.2019. plkst. 12.00. Prasības bāriņtiesas loceklim: 1. Par bāriņtie..

Evaņģēliski luteriskie kapusvētki Salas novada kapsētās
12:27, 04.Jūlijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Evaņģēliski luteriskie kapusvētki Salas novada kapsētās

EVAŅĢĒLISKI LUTERISKIE KAPUSVĒTKI SALAS NOVADĀ 10. augustā Salas pagastā: Auzānu kapos plkst. 11.00 Dzelznavas kapos plkst. 12.30 Biržu kapos plkst. 14.00   Sēlpils pagastā: Zaķēnu kapos plkst. 11.00 Tilpu kapos plkst. 14.00 Sēlpils kapos plkst...

Piesaki savu vai cita īpašumu Salas novada pašvaldības konkursam
15:17, 02.Jūlijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Piesaki savu vai cita īpašumu Salas novada pašvaldības konkursam "Sakopta vide Salas novadā

“Mazs bij` tēva novadiņ(i)s, bet diženi turējās…” Sakoptas sētas, novākti lauki, košas puķu dobes, gaumīgi izvēlēti un izvietoti ziedu trauki un smaidīgi, pozitīvi noskaņoti un laipni saimnieki – tas viss kopā dod milz..

Izskanējuši Tautas mākslas svētki
10:38, 02.Jūlijs, 2019 , Novada ziņas , Kultūra

Izskanējuši Tautas mākslas svētki "Sēlija Rotā"

29. jūnijā izskanējuši krāšņi un emocijām piepildīti Sēlijas novadu apvienības rīkotie VII Tautas mākslas svētki "Sēlija Rotā" Jēkabpils novada Ābeļos. Pirmo reizi septiņu Sēlijas novadu tautas mākslas kolektīvi pulcējās Ilūks..

Sēlijas novadu apvienības sapulce Ilūkstē
17:13, 25.Jūnijs, 2019 , Novada ziņas , Dažādi , Kultūra

Sēlijas novadu apvienības sapulce Ilūkstē

20. jūnijā, Ilūkstē norisinājās kārtējā Sēlijas novadu apvienības dalībnieku sapulce. Šajā reizē, kopīgi ar visiem septiņiem Sēlijas novadu priekšsēdētājiem, ierādās arī novadu sabiedrisko attiecību speciālisti, kultūras darbinieki, tūr..