Vai labas pārvaldības piemēri?
12:05, 23.Februāris, 2021 , Novada ziņas

Vai labas pārvaldības piemēri?

Pamatojoties uz administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma Pārejas noteikumiem, Jēkabpils pilsētas pašvaldības 2020. g. 27. augusta domes sēdē deputāti nolēma uzsākt jaunveidojamam Jēkabpils novadam ilgtspējīgas attīstības stratēģijas..

Turpinās ēkas pārbūve sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšanai
09:35, 17.Februāris, 2021 , Novada ziņas , Projekti

Turpinās ēkas pārbūve sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšanai