Aicināti uz zemledus makšķerēšanas sacensībām "Ludzas ziemas zivs 2019"

Rīko biedrība Sporta klubs "Latgols"

10:45, 11.Februāris, 2019 , Dažādi , Nevalstiskās organizācijas
Aicināti uz zemledus makšķerēšanas sacensībām

Biedrība Sporta klubs „Latgols” aicina visus ziemas makšķerēšanas cienītājus 2019. gada 16. februāri uz kārtējam zemledus makšķerēšanas sacensībām „Ludzas ziemas zivs 2019”.

Sacensības notiks jaunā netrdicionālā vietā Ludzas mazā ezerā, pulcēšana uz pilsētas pludmales. Sacensības risināsies kā komandas, tā arī individuālajā vērtējumā. Visiem dalībniekiem un komandas locekļiem paredzēti kausi, diplomi, vērtīgas balvas, karsta tēja un zupa. Sacensību gaitā līdzjutējiem un dalībniekiem ir paredzēti dažādi konkursi, kur arī var vinnēt dažādas balvas. Sīkāka informācija www.ludza.lv.

NOLIKUMS

Papildu informacija: Biedrība Sporta klubs "Latgols"
Miglinīka 34, Ludza, Ludzas novads, LV 5701
Tālrunis: +371 29491091
E-pasts: sklatgols@inbox.lv