Vebinārs par videi draudzīgu izvēli cilvēka ikdienas dzīvē

13:03, 11.Februāris, 2020 , Jaunumi , Dažādi , Mūžizglītība , Vīgants
Vebinārs par videi draudzīgu izvēli cilvēka ikdienas dzīvē

Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā!

 

2020. gada 13. februārī no plkst. 11.00 līdz 12.30 notiks EPALE (Eiropas pieaugušo izglītības elektroniskā paltforma)  vebinārs “Videi draudzīgas izvēles cilvēka ikdienas dzīvē”, kuru Vadīs Māris Olte -  biologs, žurnālists un atbildīgu vides un dabas resursu izmantošanas jautājumu eksperts.

Vai mēs visi zinām, kas notiek mūsu mājas kanalizācijas akā, vai spējam neapjukt tirgotāju piedāvājumā lielveikalos un tirgos  un vai protam realizēt videi draudzīgu atpūtu un ceļošanu?

Vebinārā tiks meklētas atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, sniedzot ierosmi, kā izvēlēties ilgstpējīgus risinājumus un realizēt zaļu dzīvesveidu arī vienkāršās ikdienas situācijās.

Vebināra straumējums tiešsaistē būs pieejams EPALE – Latvijas Facebook profilā https://www.facebook.com/EPALE.LV/) un vientnē Youtube (https://youtu.be/e2U-p-KmEgI

Vebinārs tematiski iekļaujas EPALE janvāra, februāra un marta galvenajā tēmu lokā, kas fokusēts uz vides izglītību un aizsardzību. 

EPALE ir atvērtas dalības daudzvalodu platforma (24 Eiropas valstu valodās, tostarp, latviešu) ar vairāk nekā 60 000 reģistrētu lietotāju visā Eiropā. Platforma paredzēta andragogiem, skolotājiem, apmācību vadītājiem, pētniekiem, pasniedzējiem, bibliotekāriem, politikas veidotājiem un ikvienai citai personai, kas strādā pieaugušo izglītības jomā visā Eiropā. EPALE sadaļa latviešu valodā tiek attīstīta izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” ietvaros.

Informāciju sagatavoja: Daina Jāņkalne
komunikācijas eksperte
IZM Erasmus+ projekta "EPALE Nacionālais atbalsta dienests”