Līdz 6. novembrim vēl var pieteikties ES fondu mācībām pieaugušajiem
14:13, 30.Oktobris, 2017 , Mūžizglītība , Izglītība , Projekti

Līdz 6. novembrim vēl var pieteikties ES fondu mācībām pieaugušajiem

Vēl tikai līdz 6. novembrim var pieteikties mācībām pieaugušajiem projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Strādājoši vai pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem var izvēlēties apgūt ..

Lasīt vairāk
Jēkabpils TITC piedāvā neformālās izglītības programmas pieaugušajiem ES projekta ietvaros
14:02, 16.Oktobris, 2017 , Mūžizglītība , Izglītība , Projekti

NĀC MĀCĪTIES! 5.oktobrī sākās pirmā pieteikšanās kārta mācībām vērienīgā Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektā, kurā strādājošie iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem varēs paaugstināt savu profesionālo kompetenci, palielināt konkurētspēju un ..

Lasīt vairāk
Nenokavē! Pieteikšanās pieaugušo mācību programmām līdz 6.novembrim!
13:29, 20.Decembris, 2017 , Mūžizglītība , Izglītība , Projekti

Nenokavē! Pieteikšanās pieaugušo mācību programmām līdz 6.novembrim!

Jēkabpils Agrobiznesa koledža, ES finansēta projekta ietvaros, piedāvā mācības pieaugušajiem profesionālās pilnveides izglītības programmā un vairākās neformālās izglītības programmās. Pieteikšanās mācībām līdz 6.novembrim! Var pieteikt..

Lasīt vairāk
Oktobrī notiks lekcijas veselības veicināšanas un slimību profilakses jautājumos
12:24, 06.Oktobris, 2017 , Mūžizglītība , Projekti