Nenokavē! Pieteikšanās pieaugušo mācību programmām līdz 6.novembrim!
13:29, 20.Decembris, 2017 , Mūžizglītība , Izglītība , Projekti

Nenokavē! Pieteikšanās pieaugušo mācību programmām līdz 6.novembrim!

Jēkabpils Agrobiznesa koledža, ES finansēta projekta ietvaros, piedāvā mācības pieaugušajiem profesionālās pilnveides izglītības programmā un vairākās neformālās izglītības programmās. Pieteikšanās mācībām līdz 6.novembrim! Var pieteikt..

Lasīt vairāk
Oktobrī notiks lekcijas veselības veicināšanas un slimību profilakses jautājumos
12:24, 06.Oktobris, 2017 , Mūžizglītība , Projekti