Izsludināta pieteikšanās pieredzes apmaiņas braucienam uz Igauniju

Lai skatītu afišu pilnā apmērā, uzklikšķiniet uz tās! Jauno zemnieku klubs sadarbībā ar eAgronom Latvija rīko pieredzes apmaiņas braucienu uz Tartu, Igauniju! Aicinām pieteikties rakstot uz jzk@jzk.lv līdz 21.aprīlim! Programma: Piektdi..

Viduslatvijas RL pārvalde rīko semināru lauksaimniekiem
09:17, 10.Aprīlis, 2019 , Mūžizglītība , Lauksaimniekiem

Viduslatvijas RL pārvalde rīko semināru lauksaimniekiem

Seminārs “LAD aktualitātes” Datums: 2019.gada 17. aprīlī Vieta: Jēkabpils, Rīgas iela 111 Programma: Plkst. 09.45-10.00 Dalībnieku reģistrācija Plkst. 10.00-10.15 “LAD aktualitātes”; Gunta Žilde (VRLP vadītāja) Plkst. 10.15-10..

Lasīt vairāk
MMU mācību projekts dodas ar apmācību kursu uz Jēkabpili!
11:54, 03.Aprīlis, 2019 , Mūžizglītība , Projekti

MMU mācību projekts dodas ar kursu uz Jēkabpili!

Lai attēlu skatītu pilnā apjomā, uzklikšiniet uz tā! Kursa laikā tiks sniegtas zināšanas par individuālo komersantu un pašnodarbināto personu: saimnieciskās darbības tiesiskajiem pamatiem; grāmatvedības kārtošanu un organi..

Maijā gaidāma nākamā pieteikšanās mācībām pieaugušajiem
12:11, 12.Marts, 2019 , Mūžizglītība , Projekti

Maijā gaidāma nākamā pieteikšanās mācībām pieaugušajiem