Atvērto durvju diena RSU tiešsaistē – maģistra studiju interesentiem 12. maijā

12:44, 08.Maijs, 2020 , Mūžizglītība , Izglītība
Atvērto durvju diena RSU tiešsaistē – maģistra studiju interesentiem 12. maijā

 

Šogad veram augstskolas durvis topošajiem maģistrantiem virtuāli! 12. maijā no 16.00 līdz 18.00 gaidām visus interesentus RSU tiešsaistes studijā – viesistabā, kur namatēva lomā būs izcilais moderators, ārpolitikas pētnieks un mūsu docētājs Mārtiņš Daugulis. Tiešraidi varēs vērot RSU mājas lapā šeit, lietotnē LMT Straume vai LMT Mājas viedtelevīzijā.

Tiešraides laikā varēs tuvāk iepazīties ar studiju programmu piedāvājumu piecās Rīgas Stradiņa universitātes fakultātēs, kurās maģistra līmenī iespējams apgūt politoloģiju, starptautiskās attiecības un diplomātiju, starptautiskā mārketinga un biznesa vadību un tiesības, komunikācijas zinātni, sociālo antropoloģiju un tiesību zinātni, rehabilitāciju, fizioterapiju un mākslas terapiju, kā arī starpdisciplināras programmas, piemēram, Veselības psiholoģiju un Veselības komunikāciju.

Pēc tiešraides, 13., 14. un 15. maijā, būs iespēja tikties un uzdot jautājumus programmu vadītājiem ZOOM  sesijās. Pieteikšanās līdz 12. maija pusnaktij šeit.

Uzzini vairāk šeit