#MāciesMājās

11:22, 01.Aprīlis, 2020 , Mūžizglītība , Izglītība , Jaunatne
#MāciesMājās

 Jau trešo nedēļu praktiski visā Eiropā mācības gan vispārizglītojošajās skolās, gan profesionālajās, augstākajās un tajās, kas nodrošina pieaugušo izglītību, notiek attālināti. Kā tas ietekmē izglītību un kādas tendences tas rada nākotnei? Esi pirmais, kas uzzina. Paliec mājās un izmanto laiku lietderīgi. Mācies un māci attālināti.  Aktuālākā informācija par mācībām attālināti www.izm.gov.lv

Lasi #MāciesMājās dienasgrāmatu un uzzini, kā attālinātās mācības īsteno vispārizglītojošās, profesionālās un speciālās skolas. 

Aktuālie pasākumi tiešsaistē:

Jaunumi

"Pašlaik pieaugušo izglītošana izskatās nedaudz citādāka. Vebināri, tiešraides, egrāmatu un reālo grāmatu lasīšana nešaubīgi ieņēmušas stabilu vietu mūsu ikdienā." 

"Koronavīruss pašlaik ir visur, burtiski, metaforiski, simboliski, jebkurā šī vārda nozīmē. Kādus zaudējumus vīruss nodarīs? Tomēr ir vēl otrs tikpat būtisks jautājums: kādas iespējas vīruss pavērs?" 

"Strādājot mazās grupās, kas sastāv no dažiem cilvēkiem, var panākt vairāk brīvības un šādam mācību veidam nebūtu jāatgādina lekcija. Labi strukturētā vebinārā darbosies pat Kolba mācīšanās cikls. Tirgū ir pieejami desmitiem risinājumu. Tos visus ir viegli īstenot dažās minūtēs." 

Nepalaid garām:

Projekta "FINE2WORK" komanda aicina piedalīties aptaujā par mācību materiālu izstrādi pieaugušajiem
Eiropas iespējas
www.muzizglitiba.lv
Pētījumi
Mācības pieaugušajiem

Skatītākais saturs: EPALE vebinārs par drošību tīmeklī

Informācija par Pārziņa veiktajām personas datu apstrādēm 

PAPILDU INFORMĀCIJA