Kā Lauku atbalsta dienests veic kontroles ārkārtējās situācijas laikā?
08:36, 08.Aprīlis, 2020 , Lauksaimniekiem

Kā Lauku atbalsta dienests veic kontroles ārkārtējās situācijas laikā?

Lauku atbalsta dienestam ikdienas darbā, administrējot dažādus atbalsta pasākumus, ir nepieciešams veikt kontroles un pārbaudes klātienē dabā. Ārkārtējās situācijas laikā dienests tās veic, ievērojot visus drošības nosacīj..

Lasīt vairāk
Meliorācijas sistēmu īpašniekiem jāapseko meliorācijas sistēmas un jāveic tām nepieciešamie kopšanas darbi
08:39, 09.Marts, 2020 , Lauksaimniekiem