Var saņemt īstermiņa aizdevumu no vienotā platības maksājuma
14:32, 21.Maijs, 2020 , Lauksaimniekiem

Var saņemt īstermiņa aizdevumu no vienotā platības maksājuma

Lai mazinātu Covid-19 krīzes negatīvo ietekmi, šogad lauksaimniekiem ir pieejams bezprocentu īstermiņa aizdevums no vienotā platības maksājuma (VPM). Tas rudenī, kad tiks izmaksāts VPM, tiks atskaitīts no vienotā platības maksājuma, ko ..

Var pieteikties akcīzes degvielas saņemšanai
09:56, 17.Aprīlis, 2020 , Lauksaimniekiem

Var pieteikties akcīzes degvielas saņemšanai

Lai infografiku skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās!     No 8. aprīļa līdz 1. jūnijam dienesta klienti var pieteikties marķētās dīzeļdegvielas ar samazinātu akcīzes nodokļa likmi saņemšanai – ir jāaizpilda Akcīzes..

ALTUM uzņēmējiem piedāvā krīzes finanšu instrumentus
12:13, 14.Aprīlis, 2020 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

ALTUM uzņēmējiem piedāvā krīzes finanšu instrumentus

Kopš 25. marta Covid-19 skartie uzņēmēji var pieteikties valdībā apstiprinātajiem Attīstības finanšu institūcijas ALTUM jaunajiem atbalsta instrumentiem – garantijām banku kredītu brīvdienām un apgrozāmo līdzekļu aiz..

Lasīt vairāk
Kā Lauku atbalsta dienests veic kontroles ārkārtējās situācijas laikā?
08:36, 08.Aprīlis, 2020 , Lauksaimniekiem

Kā Lauku atbalsta dienests veic kontroles ārkārtējās situācijas laikā?

Lauku atbalsta dienestam ikdienas darbā, administrējot dažādus atbalsta pasākumus, ir nepieciešams veikt kontroles un pārbaudes klātienē dabā. Ārkārtējās situācijas laikā dienests tās veic, ievērojot visus drošības nosacīj..

Lasīt vairāk
Meliorācijas sistēmu īpašniekiem jāapseko meliorācijas sistēmas un jāveic tām nepieciešamie kopšanas darbi
08:39, 09.Marts, 2020 , Lauksaimniekiem