No šodienas mājputnus aizliegts laist ārā
11:46, 26.Februāris, 2021 , Lauksaimniekiem

No šodienas mājputnus aizliegts laist ārā

Lai nepieļautu mājputnu inficēšanos ar putnu gripu, no šodienas līdz brīdim, kad epidemioloģiskā situācija Latvijā un Eiropā uzlabosies, mājputni jātur slēgtās telpās. To paredz grozījumi Ministru kabineta 2015. gada 9. jūnija noteikumo..

Lasīt vairāk
Paziņojums par Daugavpils reģionālās vides pārvaldes izsniegto A kategorijas piesārņojošas darbības atļauju
14:33, 22.Februāris, 2021 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

SIA “Agrofirma “Turība””, reģistrācijas numurs 47703000195, juridiskā adrese: Raiņa bulvāris 13A, Preiļi, Preiļu novads, LV-5301, paziņo, ka 2021.gada 10.februārī Valsts vides dienesta Daugavpils reģionālā vides pārvalde ir iz..

Dabas skaitīšanā bioloģiski vērtīgie zālāji konstatēti 45% apsekoto teritoriju
12:29, 05.Februāris, 2021 , Lauksaimniekiem

Dabas skaitīšanā bioloģiski vērtīgie zālāji konstatēti 45% apsekoto teritoriju

KF Nr. 5.4.2.1/16/I/001 projekts “Priekšnosacījumu izveide labākai bioloģiskās daudzveidības saglabāšanai un ekosistēmu aizsardzībai Latvijā” Dabas aizsardzības pārvaldes (Pārvalde) īstenotās dabas skaitīšanas ..

Lasīt vairāk
Valsts ieņēmumu dienests informē par informācijas pieejamību atbalstiem Covid-19 krīzes skartajiem nodokļu maksātājiem
11:50, 03.Februāris, 2021 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

Atbalsts par dīkstāvi Pieejams uzņēmējiem, kuru ieņēmumi salīdzinājumā ar 2020. gada augusta, septembra, oktobra vidējiem ieņēmumiem samazinājušies vairāk nekā 20 % apmērā un kuru darbinieki (visi vai daļa) atrodas dīkstāvē. Š..

Aicinām piedalīties diskusijā par Eiropas Komisijas iniciatīvu

Aicinām piedalīties diskusijā par Eiropas Komisijas iniciatīvu "Ilgtermiņa vīzija lauku apvidiem 2040"

Attēlā lauku ainava ar lauku ceļu   Eiropas Komisija šogad turpina strādāt pie ilgtermiņa redzējuma lauku apvidiem, lai maksimāli izmantotu lauku teritoriju potenciālu, izceļot un mērķtiecīgāk strādājot ar lauku teritorijām raksturīgajiem..

Lasīt vairāk
Zemgales Biznesa diena tiešsaistes platformā “Finanšu un nodokļu labirintu prasmīga pārvaldība”
08:58, 20.Janvāris, 2021 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

Attēlā plakāts ar pasākuma nosaukumu, datumu un lektoru foto, - zem tiem vārds, uzvārds un nodarbošanās.   Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkotā Zemgales Biznesa diena “Finanšu un nodokļu labirintu prasmīga pār..