Pasaules Dabas fonds godina Salas novada zemnieku, kurš ieviesis bezaršanas metodi
12:20, 07.Oktobris, 2019 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

Pasaules Dabas fonda ikgadējam konkursam “Gada lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā” nominācijā no Latvijas šogad virzīja Rihardu Kadirovu no Salas novada. Starptautiskā mērogā viņš balvu nesaņēma, bet Latvijā zemnieks ir ko..

Salas novada lauksaimnieks Rihards Kadirovs nominēts

Mūsu novadnieks Rihards Kadirovs nominēts "Gada lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā" balvai

Pasaules Dabas Fonds, sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru, rīko konkursa „Gada lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā” apbalvošanas pasākumu. Tā laikā būs iespējams iepazīties ar inovatīviem veidiem, kā lauk..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība turpina īstenot projektus grants ceļu pārbūvei
09:17, 07.Augusts, 2019 , Lauksaimniekiem , Projekti

Pašvaldība turpina īstenot projektus grants ceļu pārbūvei

Lauku atbalsta dienests 2019. gada jūnijā pieņēmis lēmumu par projektu iesniegumu “Pašvaldības ceļa Se7 Baltais Krogs - Strautiņi infrastruktūras posma pārbūve” Nr. 19-05-A00702-000022 un  “Pašvaldības ceļa S23 Sa..

Lasīt vairāk
Mazās lauku saimniecības varēs pieteikt projektus ES finanšu līdzekļu piesaistei
09:21, 17.Maijs, 2019 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

Mazās lauku saimniecības, kuras plāno tālāku attīstību, var sākt izstrādāt projektu pieteikumus 15 000 eiro liela atbalsta saņemšanai. Palīdzību projektu izstrādē sniegs arī aptuveni 70 LLKC konsultanti birojos visā Latvijā. Uz atbalstu v..

SIA Miķelāni bekons mainījis juridisko adresi, reģistrējoties Salas novadā
09:04, 16.Maijs, 2019 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

SIA Miķelāni bekons mainījis juridisko adresi, reģistrējoties Salas novadā

Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs saņēma komercsabiedrības SIA "Miķelāni bekons", vienotais reģistrācijas Nr. 48503015657, pieteikumu mainīt juridisko adresi no Dobeles novads, Jaunbērzes pagasts, "Ošlejas" uz Sala..

Traktordiena Bauskas pusē
12:06, 02.Maijs, 2019 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

Traktordiena Bauskas pusē

18. maijā z/s Eriņi, Dāviņu pagastā, pie Bauskas (Lat=56.49100, Long=24.33400) desmito reizi norisināsies Traktordiena. Pasākums notiks visas dienas garumā. Dalībniekiem pieteikšanās ir jau sākusies. Apmeklētājiem ieeja bez maksas. Programma: ..