Pārskats par stāvokli ganāmpulka novietnē uz 1. jūliju jāiesniedz līdz 31. jūlijam

10:22, 05.Jūlijs, 2021 , Lauksaimniekiem
Pārskats par stāvokli ganāmpulka novietnē uz 1. jūliju jāiesniedz līdz 31. jūlijam

Lauksaimniecības datu centram jāsniedz ziņas par stāvokli ganāmpulka novietnē uz katra gada 1. janvāri un 1. jūliju. Informācija jāsniedz tikai par mājputniem, trušiem, kažokzvēriem, akvakultūrām un citu sugu dzīvniekiem (briežiem, stirnām, kamieļiem, lamām, alpakām). Dati sniedzami attiecīgā mēneša laikā.

Ar šo Pārskatu ziņas nav jāiesniedz par individuāli apzīmējamiem dzīvniekiem (zirgiem, liellopiem, aitām, kazām), kā arī par cūkām un bišu saimēm.

Visērtāk Pārskatu par stāvokli ganāmpulka novietnē ievadīt elektroniski LDC mājas lapas autorizētajā sadaļā, izmantojot īpašnieka i-bankas autentifikāciju.

Ja i-banku nelietojat vai vēlaties, lai datus ievada cita persona, nepieciešams iesniegums: http://www.ldc.gov.lv/lv/elektroniska_datu_ievade/par_ezis_iesniegumu/

Spēkā ir arī veidlapa – http://www.ldc.gov.lv/lv/veidlapas/veidlapu_paraugi/ , Nr. 7.2 - to var sūtīt pa pastu vai iesniegt klātienē (arī ZM klientu apkalpošanas centros, adreses šeit: http://www.ldc.gov.lv/lv/zmportals/ ).

Uzmanību! Ja dzīvnieki ir izvietoti vairākās novietnēs un pēc pēdējā atskaites datuma mainījies dzīvnieku skaits kādā no novietnēm, tad izmaiņu datumā tas ir jāaktualizē visās novietnēs.

Ja šo sugu dzīvnieki (mājputni, truši, kažokzvēri u.c.) vairs netiek turēti, lūdzu, paziņojiet skaitu '0' attiecīgajā atskaites datumā!

Tālrunis konsultācijām: 67095069, 67027240 vai 22019664.

 

Informāciju sagatavoja: Lauksaimniecības datu centrs