ALTUM uzņēmējiem piedāvā krīzes finanšu instrumentus

12:13, 14.Aprīlis, 2020 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība
ALTUM uzņēmējiem piedāvā krīzes finanšu instrumentus

 

Kopš 25. marta Covid-19 skartie uzņēmēji var pieteikties valdībā apstiprinātajiem Attīstības finanšu institūcijas ALTUM jaunajiem atbalsta instrumentiem – garantijām banku kredītu brīvdienām un apgrozāmo līdzekļu aizdevumiem. 

Garantijas banku kredītu brīvdienām ļaus bankām atlikt pamatmaksājumu summas uz laiku līdz diviem gadiem,  savukārt, apgrozāmo līdzekļu aizdevumi ir likviditātes atbalsts saimnieciskās darbības veicējiem - komersantiem, lauksaimniekiem un zivsaimniekiem, kuru darbību ietekmējusi Covid-19.

Laikā no 25. marta līdz 7. aprīlim ALTUM piešķīris Apgrozāmo līdzekļu aizdevumus jau 101 krīzes skartajam uzņēmumiam  par  summu 22,5 M euro apmērā.

Vienlaikus, uzņēmējiem joprojām ir pieejami arī visi pārējie ALTUM piedāvātie atbalsta instrumenti, tai skaitā finansējums biznesa uzsācējiem, finansējums  MVU, aizdevumi lauksaimniekiem, Zemes fonda pakalpojumi un citi.

Prezentācija: ALTUM krīzes finanšu instrumenti


Informāciju sagatavoja: Mārīte Lazdiņa
Zemgales reģiona vadītāja
AS "Attīstības finanšu institūcija Altum"
Tālrunis: +371 67774280, mob. tālrunis: +371 26303381
e-pasts: marite.lazdina@altum.lv

www.altum.lv