Salas novada pašvaldība turpina īstenot projektus grants ceļu pārbūvei
09:17, 07.Augusts, 2019 , Lauksaimniekiem , Projekti

Pašvaldība turpina īstenot projektus grants ceļu pārbūvei

Lauku atbalsta dienests 2019. gada jūnijā pieņēmis lēmumu par projektu iesniegumu “Pašvaldības ceļa Se7 Baltais Krogs - Strautiņi infrastruktūras posma pārbūve” Nr. 19-05-A00702-000022 un  “Pašvaldības ceļa S23 Sa..

Lasīt vairāk
Mazās lauku saimniecības varēs pieteikt projektus ES finanšu līdzekļu piesaistei
09:21, 17.Maijs, 2019 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

Mazās lauku saimniecības, kuras plāno tālāku attīstību, var sākt izstrādāt projektu pieteikumus 15 000 eiro liela atbalsta saņemšanai. Palīdzību projektu izstrādē sniegs arī aptuveni 70 LLKC konsultanti birojos visā Latvijā. Uz atbalstu v..

SIA Miķelāni bekons mainījis juridisko adresi, reģistrējoties Salas novadā
09:04, 16.Maijs, 2019 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

SIA Miķelāni bekons mainījis juridisko adresi, reģistrējoties Salas novadā

Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs saņēma komercsabiedrības SIA "Miķelāni bekons", vienotais reģistrācijas Nr. 48503015657, pieteikumu mainīt juridisko adresi no Dobeles novads, Jaunbērzes pagasts, "Ošlejas" uz Sala..

Traktordiena Bauskas pusē
12:06, 02.Maijs, 2019 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

Traktordiena Bauskas pusē

18. maijā z/s Eriņi, Dāviņu pagastā, pie Bauskas (Lat=56.49100, Long=24.33400) desmito reizi norisināsies Traktordiena. Pasākums notiks visas dienas garumā. Dalībniekiem pieteikšanās ir jau sākusies. Apmeklētājiem ieeja bez maksas. Programma: ..

Lasīt vairāk
Aicinām pieteikties Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2019”
09:08, 08.Aprīlis, 2019 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

Aicinām pieteikties Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2019”

Lai skatītu attēlu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs 2019”. Izvirzīt pretende..

Aicina uz apmācībām par inovatīviem meliorācijas risinājumiem
09:19, 26.Oktobris, 2018 , Lauksaimniekiem

Aicina uz apmācībām par inovatīviem meliorācijas risinājumiem

Tuvojoties Zemgales Plānošanas reģiona īstenotā projekta “Nutrinflow” noslēgumam, norisināsies trīs semināri par inovatīviem risinājumiem meliorācijā, infiltrācijas sistēmu izbūvē un renovācijā Zemgalē. Lai rosinātu dialogu ..