Aizvadīta Jēkabpils apriņķa vokālo ansambļu skate
09:11, 26.Februāris, 2019 , Kultūra

Aizvadīta Jēkabpils apriņķa vokālo ansambļu skate

23. februārī, Zasas kultūras namā notika vokālo ansambļu skate, kuru rīkoja Jēkabpils novada izglītības un kultūras pārvalde, sadarbībā ar Zasas kultūras namu. Skates mērķis – nodrošināt vokālo ansambļu muzicēšanas tradīcijas sagl..

Lasīt vairāk
Viesītē norisinājies deju sadancis “Klaberjakts”
12:45, 29.Janvāris, 2019 , Kultūra

Viesītē norisinājies deju sadancis “Klaberjakts”

26. janvāra vakarā Viesītes Kultūras pilī sākās starpnovadu tautu deju kolektīvu tradicionālais un nenopietnais tautas deju kolektīvu sadancis “Klaberjakts”. Tas ir pasākums, kas nu jau 20.gadu pēc kārtas pulcē Viesītes un apkārtējo novad..

Lasīt vairāk
Latvijas publisko bibliotēku lasītājiem jauna iespēja – bez maksas lasīt e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā
13:28, 09.Janvāris, 2019 , Kultūra

Visās Latvijas pašvaldību publiskajās bibliotēkās šajā – 2019. – gadā lasītājiem tiek piedāvāts jauns, inovatīvs pakalpojums – “3td e-GRĀMATU bibliotēka” vietnē www.3td.lv. To nodrošina Kultūr..

Lielā novada svētku egle ir iedegta
14:39, 10.Decembris, 2018 , Kultūra

Lielā novada svētku egle ir iedegta

Svētdien, 9. decembra pēcpusdienā, visi iedzīvotāji tika aicināti doties ārā, kur pie Salas novada domes ēkas tika iedegta lielā novada svētku egle. Jau divos pēcpusdienā Salas ciema centrā bija manāma ķekatnieku parāde ar bluķa vilkšanu, līdz..

Salas novada kultūras darbinieki devās pieredzes apmaiņā uz Rēzeknes novadu
14:52, 26.Oktobris, 2018 , Kultūra

Salas novada kultūras darbinieki devās pieredzes apmaiņā uz Rēzeknes novadu

Skaistā, rudenīgā 23. oktobra  rītā Jēkabpils apriņķa kultūras darbinieki devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Rēzeknes novadu. Diena  piepildīta ar daudzveidīgiem notikumiem, jo Latvijā ir skaistas vietas, čakli cilvēki, sakopti ciemi un ..

Folkloras seminārs Viesītē
10:03, 24.Oktobris, 2018 , Kultūra

Folkloras seminārs Viesītē

Ceturtdien, 25. oktobrī, plkst. 13.00 Viesītes muzeja "Sēlija" nodaļā Paula Stradiņa skola viesosies garamantas.lv redaktore Justīne Jaudzema un iepazīstinās klausītājus ar Viesītes un Sēlijas puses folkloras materiāliem, kas digitalizēti u..