Astoņi deju kolektīvi Salā izdejo Saules ceļu
17:30, 01.Marts, 2019 , Kultūra

Astoņi deju kolektīvi Salā izdejo Saules ceļu

23.februārī Salas kultūras namā jau trešo reizi vidējās paaudzes deju kolektīvs „Letkiss” organizēja sadraudzības sadanci, uz kuru pulcējas deju kolektīvi, lai „Izdejotu Saules ceļu”. Pasākumā uzstājās: VPDK „Upe&..

Salas bibliotēkā skatāma tamborēto rotaļlietu izstāde
15:26, 03.Marts, 2019 , Kultūra

Salas bibliotēkā skatāma tamborēto rotaļlietu izstāde

No 25. februāra līdz 18. martam Salas pagasta bibliotēkā ir apskatāma SANITAS KRASOVSKAS tamborēto rotaļlietu izstāde. Sanitas dzimtas saknes ir Dunavā. Tur viņa absolvējusi pamatskolu. Mājturības stundās skolotāja Aina Vēvere ierādījusi prasmi tambo..

Aizvadīta Jēkabpils apriņķa vokālo ansambļu skate
09:11, 26.Februāris, 2019 , Kultūra

Aizvadīta Jēkabpils apriņķa vokālo ansambļu skate

23. februārī, Zasas kultūras namā notika vokālo ansambļu skate, kuru rīkoja Jēkabpils novada izglītības un kultūras pārvalde, sadarbībā ar Zasas kultūras namu. Skates mērķis – nodrošināt vokālo ansambļu muzicēšanas tradīcijas sagl..

Lasīt vairāk
Viesītē norisinājies deju sadancis “Klaberjakts”
12:45, 29.Janvāris, 2019 , Kultūra

Viesītē norisinājies deju sadancis “Klaberjakts”

26. janvāra vakarā Viesītes Kultūras pilī sākās starpnovadu tautu deju kolektīvu tradicionālais un nenopietnais tautas deju kolektīvu sadancis “Klaberjakts”. Tas ir pasākums, kas nu jau 20.gadu pēc kārtas pulcē Viesītes un apkārtējo novad..

Lasīt vairāk
Latvijas publisko bibliotēku lasītājiem jauna iespēja – bez maksas lasīt e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā
13:28, 09.Janvāris, 2019 , Kultūra

Visās Latvijas pašvaldību publiskajās bibliotēkās šajā – 2019. – gadā lasītājiem tiek piedāvāts jauns, inovatīvs pakalpojums – “3td e-GRĀMATU bibliotēka” vietnē www.3td.lv. To nodrošina Kultūr..

Lielā novada svētku egle ir iedegta
14:39, 10.Decembris, 2018 , Kultūra

Lielā novada svētku egle ir iedegta

Svētdien, 9. decembra pēcpusdienā, visi iedzīvotāji tika aicināti doties ārā, kur pie Salas novada domes ēkas tika iedegta lielā novada svētku egle. Jau divos pēcpusdienā Salas ciema centrā bija manāma ķekatnieku parāde ar bluķa vilkšanu, līdz..