Aktualitātes

Sēlpils kultūras namā sākas amatierkolektīvu  jaunā 2019./2020.g.g. sezona.
02:23, 13.Septembris, 2019 , Kultūra

Sēlpils kultūras namā sākas amatierkolektīvu jaunā 2019./2020.g.g. sezona.

Pats grūtākais ir tas solis, kas mūs šķir no ierastā. Tur, kur īpaši negribas iet – pilnīgi noteikti vajag iet. /Jūlija Vicko/ Esi gaidīts : Jauktais koris „Sēlpils” – diriģente Agnese Grudinska, mēģinājumi tre&s..

Lasīt vairāk

"Birži - avotu sala" atklāšanas pasākums

Lai skatītu afišu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās. No plkst. 16.00 iepazīšanās ar Biržu tūrisma objektiem gan virtuāli, gan klātienē. ► Došanās pie Biržu dižakmeņa - spēka un enerģijas avota. ► Biržu Zeltenes un Saules ..

Lasīt vairāk
“Jaunsēlpils dižkoku parāde” Sēlpils 1. bibliotēkā
14:17, 12.Augusts, 2019 , Kultūra

“Jaunsēlpils dižkoku parāde” Sēlpils 1. bibliotēkā

Cilvēks un daba vienmēr dzīvojuši mijiedarbībā. Kā cilvēkam, tā ikvienam dabā ir sava dzīve un savs liktenis. Arī kokiem… Vēl jo bagātāk sevī vēsturi glabā dižkoki. Sēlpils 1. bibliotēkā izvietota foto mākslinieka Aloīza Savicka fotogrā..

Lasīt vairāk
Ģimenes var dāvāt īpašu notikumu saviem mazuļiem Bērnības svētkos Biržu Tautas namā
10:13, 08.Jūlijs, 2019 , Kultūra

Ģimenes var dāvāt īpašu notikumu saviem mazuļiem Bērnības svētkos

Kas ir Bērnības svētki? Tie ir svētki ģimenei. Tie ir svētki bērnam, kad bērniņš ar mīļumu un sirsnību tiek apdziedāts, izšūpots, apdāvināts, aprūpēts un iepriecināts. Tie ir svētki, kad bērniņš izraugās sev kūmas (krustvecākus)...

Lasīt vairāk
Deju kopai
15:04, 02.Jūlijs, 2019 , Kultūra

Deju kopai "Omes un kungs" - 5

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Sestdien, 13. jūlijā plkst. 18.00 brīvdabas estrādē "Zvejnieklīcis" deju kopas "Omes un kungs" 5 gadu jubilejas koncerts "Daudz baltu dieniņu...". Lietu..

Lasīt vairāk