Pasākums “Alternatīvā māksla” – radoša vasaras atklāšana

08:54, 21.Jūnijs, 2019 , Kultūra , Projekti , Jaunatne
Pasākums “Alternatīvā māksla” – radoša vasaras atklāšana

     

Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” ietvaros 18. jūnijā, Sēlpils pagasta, Zvejnieklīcī,  notika radošs un sportisks vasaras atklāšanas pasākums “Alternatīvā māksla”.

Pasākuma sākumā notika iepazīšanās, jo pasākumā piedalījās jaunieši no Salas, Biržu un Sēlijas ciemiem un jaunieši no Ģimenes atbalsta centra “Saulstari”.  Katrs jaunietis izgatavoja nozīmīti ar savu vārdu.

Pasākuma laikā jauniešiem bija iespēja būt radošiem un apgūt arī jaunas prasmes, piemēram, veidojot lielos bubuļus, apzīmējot auduma somiņas ar tekstila krāsām, kā arī radot skaistus mākslas darbus ar hennu. Tāpat, jauniešiem bija iespēja pasportot un visi kopā baudīja pikniku svaigā gaisā.

Pasākuma laikā tika  runāts par Solidaritātes projektu “Jaunieši VAR”, tā aktivitātēm, un paveikto. Jaunieši dalījās ar savu pieredzi no dalības projektā. Pasākuma noslēgumā jaunieši baudīja krāsu virpuli ar dūmu svecēm. Diena tika pavadīta neformālā gaisotnē,  radoši un sportiski, visiem kopā darbojoties.

Projekts “Jaunieši VAR” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Eiropas Komisija nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Informāciju sagatavoja: Elīna Ziediņa
Jaunatnes lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: 25712909
E-pasts: jaunatne@salas.lv

Pasākums jauniešiem "Alternatīva māksla" Zvejnieklīcī, 18. jūnijā, 2019