Notikusi izstādes “Māksla tumsā” atklāšana

11:05, 20.Maijs, 2019 , Kultūra , Projekti , Jaunatne
Notikusi izstādes “Māksla tumsā” atklāšana

     

“Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” ietvaros, 16. maijā plkst. 17.00, Salas Kultūras nama Kino zālē notika radošo darbu izstādes “Māksla tumsā” atklāšanas pasākums.

Atklāšanas pasākuma sākumā bija skatāma deju performance, kam sekoja projekta “Jaunieši VAR” komandas dalībnieču stāsts par motivāciju šādu projektu īstenot Salas novadā, lai gan pašas varētu apgūt jaunas prasmes, gan dotu ieguldījumu vietējai sabiedrībai, solidarizējoties ar jauniešiem. Pēc tam, ikvienam bija iespēja īsteni iepazīt izstādes nosaukumu un apskatīt gleznas arī tumsā un ieraudzīt to vēstījumu, kas dienas gaismā nav saskatāms. Atklāšanas pasākuma laikā arī vairāki no jauniešiem dalījās ar savu gleznu stāstu un ideju, kā arī pastāstīja par savu dalību šī projekta ietvaros organizētajās aktivitātēs. Tāpat, ikviens tika aicināts izteikt savas domas par to, kā viņš saprot jēdzienu "solidaritāte".

Pasākumu vadīja Salas kultūras nama kultūras pasākumu organizatore Evija Paslauska. Gleznas un citi radošie darbi tapuši neformālo un radošo aktivitāšu laikā aprīlī un martā, aktivitātēs pavisam piedalījās vairāk nekā 40 Salas novada bērni un jaunieši. Izstādē bija apskatāmas 24 gleznas un citi radoši darbi, kas bija tapuši aktivitāšu laikā. Paldies par radošo un iedvesmojošo kopā būšanu! 

Projekts “Jaunieši VAR” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Eiropas Komisija nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Informāciju sagatavoja: Elīna Ziediņa
Jaunatnes lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: 29156210
E-pasts: referente@salas.lv