Neformāla tikšanās jauniešiem "Māksla tumsā"

Solidaritātes projekta "Jaunieši var" ietvaros

12:00, 23.Aprīlis, 2019 , Kultūra , Projekti , Jaunatne
Neformāla tikšanās jauniešiem

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķini uz tās!

    

Vai Tev patīk radīt jaunas lietas? Vai Tev patīk radoši izpausties? Vai arī Tev šķiet, ka māksla ir mums visapkārt, vajag tikai ieskatīties rūpīgāk? Vai vēlies piedzīvot ko nebijušu? Ja atbilde kaut uz vienu no jautājumiem ir “JĀ!”, tad šīs aktivitātes būs domātas tieši Tev. 

 “Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” komanda aicina Salas novada jauniešus vecumā no 13-30 gadiem uz neformālām aktivitātēm, lai atraisītu radošumu, padomātu par saviem izaicinājumiem pašlaik vai nākotnē un, izmantojot dažādas mākslas un neformālās izglītības metodes, pārvērstu idejas par dažāda veida mākslas darbiem. Noslēgumā taps arī jauniešu radīto mākslas darbu izstāde.

Pievienojies!

Informāciju sagatavoja: Elīna Ziediņa
Jaunatnes lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: 25712909
E-pasts: jaunatne@salas.lv