Atzīmējot Lāčplēša dienu, - Salas novadā norisinājās tiešsaistes erudīcijas spēle “Zinu! Minu? Uzzinu.”

23:21, 17.Novembris, 2020 , Kultūra
Atzīmējot Lāčplēša dienu, - Salas novadā norisinājās tiešsaistes erudīcijas spēle “Zinu! Minu? Uzzinu.”

Atzīmējot Lāčplēša dienu, 11. novembrī Facebook tīmekļvietnes Salas kultūras nama lapā (https://www.facebook.com/SalasKultura) notika tiešsaistes erudīcijas spēle “Zinu! Minu? Uzzinu.”. Spēle tika sagatavota tīmekļvietnē Kahoot.

Spēlēt varēja kā individuāli, tā arī komandās vienas stundas garumā. Kopumā piedalījās 13 komandas, kuras atbildēja uz 35 jautājumiem par Lāčplēša dienu, Salas novadu, sēļu valodu u.tml.

Tiešraides laikā Salas kultūras nama darbinieki paralēli ar dalībniekiem izspēlēja spēli un izrunāja dažādus faktus par uzdotajiem jautājumiem, pareizās atbildes izvēlei dodot divas minūtes no vairākiem piedāvātajiem variantiem. Grūtības dalībniekiem sagādāja jautājumi par Lāčplēša dienu, vairāk pareizo atbilžu saņemts par Salas novadu.

Šajā erudīcijas spēlē 3. vietu ieguva komanda “11”, 2. vietu - komanda “Patriks”, savukārt, 1.vietu ieguva komanda “Dobiji”.

Pateicībā par dalību erudīcijas spēlē, Salas kultūras nams 1.-3. vietai bija sarūpējis veicināšanas balvas - kūkas no maiznīcas “Dona”, savukārt, pārējie dalībnieki varēja saņemt dažādus aksesuārus valsts svētku noskaņās.

Pateicamies visiem dalībniekiem, kas piedalījās erudīcijas spēlē, kā arī tiem, kas visu notiekošo vēroja no malas. Sekojiet līdzi aktualitātēm un, iespējams, jau drīz atkal tiksimies kādā erudīcijas spēlē tiešsaistē!

Informāciju apkopoja: Jolanta Grandāne
Salas novada pašvaldības SA un tūrisma lietu speciāliste
Tālrunis: +371 65237748; +371 29156210
E-pasts: referente@salas.lv