No 21. decembra kultūrvietas un kultūras pakalpojumi iedzīvotājiem pieejami tikai attālināti
12:33, 18.Decembris, 2020 , Kultūra

Lai mērķtiecīgi cīnītos ar Covid-19 pandēmijas izplatību Latvijā un kopīgiem spēkiem radītu apstākļus, kuros vīrusa izplatība sabiedrībā tiek apturēta, valdība lēmusi no š.g. 21. decembra visas kultūrvietas klātienes apmeklējumam slēgt un kult..

Lasīt vairāk
Kultūras centru un amatierkolektīvu darba organizācija ārkārtējās situācijas laikā
13:19, 07.Decembris, 2020 , Kultūra

Valdība 2020. gada 1. decembrī lēma pagarināt ārkārtējo situāciju valstī līdz 2021. gada 11. janvārim un noteikt papildu drošības pasākumus, tostarp kultūrā. Kultūrvietas, izņemot bibliotēkas un muzejus, kā arī radniecīgas mākslas un vēstures ..

Lasīt vairāk
Atzīmējot Lāčplēša dienu, - Salas novadā norisinājās tiešsaistes erudīcijas spēle “Zinu! Minu? Uzzinu.”
23:21, 17.Novembris, 2020 , Kultūra

Atzīmējot Lāčplēša dienu, 11. novembrī Facebook tīmekļvietnes Salas kultūras nama lapā (https://www.facebook.com/SalasKultura) notika tiešsaistes erudīcijas spēle “Zinu! Minu? Uzzinu.”. Spēle tika sagatavota tīmekļvietn..

Lasīt vairāk
Aicinām ikvienu piedalīties līdzdalības akcijā