Latvijas publisko bibliotēku lasītājiem jauna iespēja – bez maksas lasīt e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā
13:28, 09.Janvāris, 2019 , Kultūra

Visās Latvijas pašvaldību publiskajās bibliotēkās šajā – 2019. – gadā lasītājiem tiek piedāvāts jauns, inovatīvs pakalpojums – “3td e-GRĀMATU bibliotēka” vietnē www.3td.lv. To nodrošina Kultūr..

Lielā novada svētku egle ir iedegta
14:39, 10.Decembris, 2018 , Kultūra

Lielā novada svētku egle ir iedegta

Svētdien, 9. decembra pēcpusdienā, visi iedzīvotāji tika aicināti doties ārā, kur pie Salas novada domes ēkas tika iedegta lielā novada svētku egle. Jau divos pēcpusdienā Salas ciema centrā bija manāma ķekatnieku parāde ar bluķa vilkšanu, līdz..

Salas novada kultūras darbinieki devās pieredzes apmaiņā uz Rēzeknes novadu
14:52, 26.Oktobris, 2018 , Kultūra

Salas novada kultūras darbinieki devās pieredzes apmaiņā uz Rēzeknes novadu

Skaistā, rudenīgā 23. oktobra  rītā Jēkabpils apriņķa kultūras darbinieki devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Rēzeknes novadu. Diena  piepildīta ar daudzveidīgiem notikumiem, jo Latvijā ir skaistas vietas, čakli cilvēki, sakopti ciemi un ..

Folkloras seminārs Viesītē
10:03, 24.Oktobris, 2018 , Kultūra

Folkloras seminārs Viesītē

Ceturtdien, 25. oktobrī, plkst. 13.00 Viesītes muzeja "Sēlija" nodaļā Paula Stradiņa skola viesosies garamantas.lv redaktore Justīne Jaudzema un iepazīstinās klausītājus ar Viesītes un Sēlijas puses folkloras materiāliem, kas digitalizēti u..

Piedalies akcijā
09:30, 11.Oktobris, 2018 , Kultūra

Piedalies akcijā "Cimdotā Latvija"

Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs un cimdu meistari aicina ikvienu iesaistīties akcijā „Cimdotā Latvija” un valsts 100. dzimšanas dienai sarūpēt sev pašiem un dāvināt citiem vienu no senākajām Latvijas ci..

Starptautiskais projekts ievieš modernus pakalpojumus tūrismā
16:26, 07.Oktobris, 2018 , Kultūra , Projekti , Tūrisms

Starptautiskais projekts ievieš modernus pakalpojumus tūrismā

Lai tiktos ar sadarbības partneriem Latvijā: Viesītes, Ilūkstes  un Jēkabpils novadu pašvaldībām un partneriem Lietuvā: Anikšču, Biržai  un Krekenavas dabas parka administrācijām un pārrunātu projekta īstenošanas g..