Traktoru parāde Sēlpilī PAPILDINĀTA INFORMĀCIJA

5. maijā, sākums plkst. 12.00 no Raiņa kluba

16:14, 22.Aprīlis, 2019 , Jaunumi , Dažādi
Traktoru parāde Sēlpilī

Šogad Traktoru parāde notiks svētdienā, 5. maijā, kas sāksies plkst. 12.00 pie Raiņa kluba. Pasākuma idejas autors un organizators ir Kaspars Kalvāns.

Visiem interesentiem no Salas novada, ja ir vēlme piedalīties traktortrhnikas parādē, vēl nekas nav nokavēts. Atliek vien sazināties ar organizatoriem (t. 26999279), pieteikt dalību un uzzināt pasākuma nosacījumus.

Sēlijas ciema centrā, no plkst. 12.00 traktoru parādes skatītājus priecēs “Kreicburgas ziķeri” ar jestru mūziku.

Pēc Traktoru parādes noslēguma Sēlpils pagasta Dāburos, ap plkst. 13.00, visi lustēt gribētāji aicināti pievienoties ballītei brīvā dabā, kur par deju mūziku parūpēsies mūsu pašu novadnieks Ēriks Gruzniņš! Tas ir bezmaksas pasākums, pateicoties Salas novada pašvaldības finansiālajam atbalstam.