SIA “Vīgants” turpmāk iekasēs maksu par rēķiniem papīra formātā

11:41, 01.Decembris, 2020 , Jaunumi , Vīgants
SIA “Vīgants” turpmāk iekasēs maksu par rēķiniem papīra formātā

SIA “Vīgants” informē, ka sākot ar 2021. gada janvāri, saņemt rēķinu papīra formātā, būs maksas pakalpojums. Maksa par papīra formāta rēķinu būs 1,21 euro ar PVN.

SIA “Vīgants” aicina klientus  izvērtēt iespēju pāriet uz rēķinu saņemšanu e-pastā, kas tiek nodrošināta bez maksas.  Klienti elektroniskā rēķina saņemšanai var pieteikties, rakstot uz e-pastu: vigkom@inbox.lv vai aizpildot iesnieguma veidlapu, kas atrodas Salas novada tīmekļvietnes, sadaļas SIA “Vīgants” apakšsadaļā "Jaunumi".  Iesniegumā obligāti jānorāda: Vārds, uzvārds, personas kods, adrese vai uzņēmuma nosaukums, Reģ.Nr., adrese, kā arī e-pasta adrese, uz kuru rēķinus sūtīt.

Iesnieguma e-rēķina saņemšanai veidlapa

Izmaiņas noteiktas sakarā ar Vispārējās datu regulas ieviešanu, kas pakalpojumu sniedzējam uzliek jaunas prasības klienta datu neizpaušanā. Lai uzņēmums varētu izpildīt regulas uzliktās prasības un klientam radītu iespēju lieki neizdot naudu par drukātu rēķinu, jau šobrīd tiek piedāvāta rēķina saņemšana elektroniskā formā klienta e-pastā, kā arī iespēja norēķināties pēc abonenta grāmatiņā fiksētās informācijas.

Domājot par klientu servisa uzlabošanu, kā arī resursu taupīšanu, lūdzam klientus pāriet uz rēķinu saņemšanu elektroniski.

SIA “Vīgants” informē, ka lielākā daļa klientu ir pieteikušies elektroniskajiem rēķiniem. Klienti, kuri neorientējas elektroniskajā vidē un, kuriem mājās nav datora ar interneta pieslēgumu, lūdzam griezties SIA “Vīgants”.

Informāciju sagatavoja: SIA "Vīgants"
E-pasts: vigkom@inbox.lv