SIA "Vīgants" atsācis sniegt pakalpojumus tiešajā saskarsmē

Tiek ievēroti vairāki drošības nosacījumi pandēmijas ierobežošanai

11:10, 14.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas , Vīgants
SIA

 

No šodienas, 14. aprīļa Salas novada pašvaldības SIA “Vīgants”, ievērojot vairākus piesardzības pasākumus COVID-19 pandēmijas ierobežošanai, atsācis klientu apkalpošanu tiešajā saskarsmē. Darba laiki nav mainīti.

Lai iesniegtu iesniegumu vai veiktu maksājumus par sniegtajiem pakalpojumiem, klientam jānospiež izsaukuma poga pa labi no Salas novada domes ēkas ārdurvīm (Susējas iela 9, Sala, Salas pagasts, Salas novads). Pēc izsaukuma jāuzgaida, kamēr atnāk SIA “Vīgants” darbinieks. Pakalpojuma sniegšana notiek turpat, - domes ēkas vējtverī, neienākot ēkā.

Uzziņai un papildu informācijai, tālrunis: +371 65237871; e-pasts: vigkom@inbox.lv

Lūgums būt atbildīgiem un ievērot noteiktos drošības pasākumus pandēmijas ierobežošanai.


Informāciju sagatavoja: Rita Audriņa
SIA “Vīgants” valdes locekle
Tālrunis: +371 29169675
E-pasts: vigkom@inbox.lv