Sestdien - Zemes stunda 2020

09:53, 26.Marts, 2020 , Jaunumi , Dažādi
Sestdien - Zemes stunda 2020

 

Jau šo sestdien, 2020. gada 28. martā, no plkst. 20.30 līdz 21.30 notiks Zemes stunda – globāli lielākā vides akcija. Nosūtām jums papildu informāciju par gaidāmo akciju un aicinām to atbalstīt! Ņemot vērā šī brīža apstākļus valstī un pasaulē, kad sabiedrībai jāievēro sociālās distancēšanās noteikumus, arī Zemes stundas akcija tiek īstenota savādāk. 

  1. Aicinām izslēgt vai iespējami samazināt ārējo apgaismojumu ar mērķi pievērst uzmanību vides problēmām;
  2. Šogad aicinām būt īpaši radošiem un svinēt Zemes stundu mājās, dabā vai digitāli. Esam sagatavojuši 10 ieteikumus, ko var darīt pirms un Zemes sundas dienā. Skatiet arī idejas/ieteikumus digitāliem pasākumiem publiskajā Zemes stundas materiālu mapē.
  3. Publicējot informāciju par Zemes stundu sociālajos tīklos un/vai veidojot digitālus pasākumus, lūdzu, izmantojiet mirkļa birkas #balssplanētai un #connect2earth.
  4. Aicinām dalīties ar mūsu 10 ieteikumu ziņu un plakātu un atzīmēt savu dalību Zemes stundas pasākumā Facebook. 

Šobrīd mēs īpaši bieži meklējam patvērumu dabā, tāpēc jo īpaši svarīgi ir pateikties dabai, vēršot savu un sabiedrības uzmanību uz vides problēmām, kas nodara neatgriezenisku kautējumu dabas daudzveidībai, kas ir veselīgas sabiedrības pamats.


Informāciju sagatavoja: Elīna Pekšēna
Pasaules Dabas Fonda
Projektu vadītāja
Tālrunis: +371 28343418