Sēlijas novadu Jauniešu diena šogad norisināsies Krustpils novadā

09:56, 01.Augusts, 2019 , Jaunumi , Jaunatne
Sēlijas novadu Jauniešu diena šogad norisināsies Krustpils novadā

Lai skatītu afišu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās!

Vasaras izskaņā, 17. augustā, Krustpils novadā, Marinzejas muižā notiks Sēlijas novadu apvienības novadu: Salas, Jēkabpils, Viesītes, Neretas, Aknīstes, Ilūkstes, Jaunjelgavas un Krustpils novada „V Sēlijas novadu jauniešu diena”.

Pasākuma mērķis ir veidot sadarbību starp Sēlijas novadiem jaunatnes darba jomā, veidot kopīgas tradīcijas un veicināt jauniešu līdzdalību Sēlijas novadu jauniešu organizāciju un skolu pašpārvalžu darbā.

Pasākums norisināsies jau piekto gadu pēc kārtas un priecēs jauniešus ar dažādām aktivitātēm, konkursiem, pārsteigumiem  un, protams, kārtīgu ballīti. Pasākuma programma ir plaša, lai ikviens varētu atrast sev interesējošu aktivitāti.

Pasākuma pirmajā dienas daļā paredzētas komandu cīņas “Izlauzies”.  Tajās, jauniešiem pildot dažādus uzdevumus, būs jāizlaužas radošumā, atjautībā, spēkā un veiklībā.

Aicinām jauniešus pieteikties komandu cīņām līdz 12.augustam, zvanot vai rakstot jaunatnes jaunatnes lietu speciālistei Elīnai Ziediņa tālr. 25712909, e-pasts jauantne@salas.lv.

Dienas turpinājumā, neformālā gaisotnē izzināsim Latvijas Radio Pieci ētera personības Inese Pučekas ceļu līdz sapņu darbam, spraigo ikdienu un dzīvi pie radio pults.

Dienas otrajā daļā no plkst. 16.00 līdz19:00 ikviens varēs izbaudīt  pozitīvas emocijas un neaizmirstamus mirkļus aizraujošā peintbola spēlē, izskraidīties burbuļfutbola spēlē, uzspēlēt virtuālās realitātes spēles, pilnveidot savas prasmes dažādās radošajās darbnīcās, kā arī tikt pie foršām bildēm nieka pāris minūšu laikā momentfoto stendā.

Paralēli aktivitātēm ikviens pasākuma apmeklētājs varēs apskatīt Krustpils novada jaunieša Kārļa Zalāna fotoizstādi “Šī puse”, kā arī fotokonkursa “Mana pašvaldība - mana sapņu pils” sešpadsmit labākās fotogrāfijas.  

Vakara daļa būs iespaidiem bagāta. Kārtīgu ballīti iegriezīs grupa “Rollmans Band” un DJ Kaspars Markševics.

Tie būs fantastiski jauniešu svētki un neaizmirstams piedzīvojums vasaras noslēgumā! Nepalaid garām gada grandiozāko pasākumu jauniešiem!

Visas aktivitātes pasākuma dienā ir bez maksas, pateicoties visu astoņu iesaistīto pašvaldību finansiālajam atbalstam.

________________________________

Informāciju sagatavoja: Angelīna Tukiša
Krustpils novada pašvaldības
Tūrisma un jaunatnes lietu speciāliste