Maznodrošināto, trūcīgo vai daudzbērnu ģimeņu bērniem Salas novadā brīvpusdienas nodrošinātas arī ārkārtējās situācijas noteiktajā attālinātā mācību procesa laikā
11:44, 09.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas , Izglītība

Aprīlī, kad valstī noteikta ārkārtējā situācija un, atbilstoši Salas novada domes nolemtajam, saņemto valsts budžeta dotāciju brīvpusdienu nodrošināšanai 1., 2., 3., un 4. klases skolēniem, pašvaldība izsniegs pārti..

Lasīt vairāk
Svarīga informācija daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem, ņemot vērā vīrusa COVID-19 ierobežojumus
09:08, 09.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Dažādi , Vīgants

Ministru kabinets 2020. gada 29. marta ārkārtas sēdē apstiprināja izmaiņas Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, nolūkā nodrošināt lielāku cilvēku fi..

Lasīt vairāk
Kā nodrošināties pret finanšu grūtībām?
14:18, 08.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Kā nodrošināties pret finanšu grūtībām?

Gatis Melbārdis Uzņēmējs un investors     Gada pirmie mēneši tradicionāli daudziem cilvēkiem naudas ziņā ir visgrūtākie, un ir pat jāņem kredīti, lai samaksātu rēķinus. Šogad saistībā ar Covid-19 finanses arī turpmāk būs izaic..

Lieldienu brīvdienu laikā gaidāmas izmaiņas gandrīz 500 reģionālo maršrutu
13:31, 08.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Lieldienu brīvdienu laikā gaidāmas izmaiņas gandrīz 500 reģionālo maršrutu